زمان انتشار : ۲۲ خرداد ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۳:۵۵ | کد خبر : 481951 |

عکس های منتخب رسانه ها/« مسابقات تنیس قهرمانی بزرگسالان کشور» را ببینید

شفقنا رسانه– این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانهبا همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش  زیر شامل عکس‌های منتخب خبرگزاری های ایرنا، تسنیم، میزان،ایسنا و مهر  است که  جزء عکس های برگزیده امروز هستند.

به گزارش شفقنا رسانه، خبرگزاری تسنیم روز گذشته  ۶ گزارش تصویری کار کرد که از میان آنها گزارش « طبیعت سوباتان» را از منظر زاویه دید و کادر بندی مورد توجه قرار گرفت.

خبرگزاری ایرنا ۱۵ گزارش تصویری کار کرد که از میان آن ها گزارش « مسابقات تنیس قهرمانی بزرگسالان کشور» از منظر روایی بودن و تحرک می توان آن را جزء عکس های منتخب این رسانه دانست.

خبرگزاری میزان ۵گزارش تصویری کار کرد که از میان آن ها گزارش « هفتمین جلسه رسیدگی به اتهامات هادی رضوی و دیگر متهمان بانک سرمایه» به خاطر درگیری با موضوع و زاویه دید مورد توجه قرار گرفت.

گزارش تصویری «بندر «امیرآباد»» از میان ۹ گزارش خبرگزاری ایسنا به دلیل شرح عکس نویسی خوب، نور پردازی و زاویه دید عکاس مورد توجه قرار گفت.


«سفر به بهشت ییلاقی ایران » گزارش منتخب خبرگزاری مهر از میان ۱۴ گزارش تصویری دیگرش بود. این گزارش به دلیل شرح عکس نویسی خیلی خوب و همچنین کادر بندی و سوژه پردازی مناسب مورد توجه قرار گرفت.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here