زمان انتشار : ۱۸ خرداد ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۰:۵۳ | کد خبر : 481806 |

عکس های منتخب رسانه ها/دشت «گل های بابونه» در اردبیل را ببینید

شفقنا رسانه– این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانهبا همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش  زیر شامل عکس‌های منتخب خبرگزاری های ایسنا، فارس است که  جزء عکس های برگزیده امروز هستند.

به گزارش شفقنا رسانه، خبرگزاری ایسنا ۴ گزارش تصویری کار کرد که از میان آنها گزارش « لیگ برتر فوتبال بانوان» به دلیل سوژه پردازی، تحرک و کادر بندی خوب عکس، می توان آن را جزء عکس های منتخب این رسانه دانست.

گزارش تصویری « تعطیلات عید فطردر «گنجنامه همدان»» و « دشت « گل‌های بابونه» اردبیل» دو گزارش منتخب خبرگزاری فارس هستند که به دلیل توجه به جاذبه های گردشگری و سوژه پردازی مناسب مورد توجه قرار گرفتند.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here