زمان انتشار : ۱۱ خرداد ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۲:۰۷ | کد خبر : 481647 |

عکس های منتخب رسانه ها/«راهپیمایی ملت ایران در روز جهانی قدس» را ببینید

شفقنا رسانه– این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش  زیر شامل عکس‌های منتخب خبرگزاری های ایسنا، مهر، ایرنا، فارس، ایلناو میزان است که  جزء عکس های برگزیده امروز هستند.

به گزارش شفقنا رسانه، خبرگزاری ایرنا روز گذشته ۱۰ گزارش تصویری کار کرد که از میان آنها می توان گزارش «راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران»و «آب گرفتگی خیابان ها در سمنان» را به دلیل سوژه پردازی و کادر بندی مناسب عکس جزء تصاویر منتخب این رسانه دانست.

خبرگزاری ایلنا هم ۷ گزارش تصویری کار کرد که از میان آنها گزارش «راهپیمایی روز قدس در تهران و قزوین» از منظر ترکیب بندی و زاویه دید عکاس و تحرک مورد توجه قرار گرفت.

خبرگزاری میزان هم ۱۴ گزارش تصویری کار کرد که از میان آنها می توان گزارش «لیگ ملت های والیبال»  را به خاطر تحرک و کادر بندی عالی عکس، جزء عکس های منتخب این رسانه دانست.

خبرگزاری ایسنا هم ۶ گزارش تصویری کار کرد که از میان آن ها گزارش از «راهپیمایی روز جهانی قدس – تهران» به دلیل سوژه پردازی مناسب و زاویه دید عکاس مورد توجه قرار گفت.

«راهپیمایی روز جهانی قدس در رشت» گزارش تصویری مهر از میان ۱۵ گزارش دیگرش بود که به دلیل سوژه پردازی خوب مورد توجه قرار گفت.

خبرگزاری فارس هم ۶ گزارش تصویری کار کرد که از میان آن ها «راهپیمایی روز جهانی قدس- استان ها» به دلیل کادربندی و انتخاب زاویه مناسب مورد توجه قرار گرفت.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here