زمان انتشار : ۷ خرداد ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۱:۴۰ | کد خبر : 481503 |

عکس های منتخب رسانه ها را از حال و هوای «مراسم احیاء در شب بیست و یکم »را ببینید

شفقنا رسانه– این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. شفقنا رسانهبا همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش  زیر شامل عکس‌های منتخب خبرگزاری های فارس، مهر، تسنیم، ایسنا، ایرنا، میزان و ایلنا است که  جزء عکس ها برگزیده امروز هستند.

به گزارش شفقنا رسانه، روز گذشته بیشتر خبرگزاری ها گزارش تصویری از مراسم احیای شب بیستم و یکم ماه مبارک رمضان کار کردند. خبرگزاری فارس ۶ گزارش تصویری کار کرد که از میان آن‌ها می توان «احیای شب بیست و یکم ماه رمضان» را به خاطر ترکیب بندی و نمای عکس به عنوان تصاویر برگزیده این رسانه دانست.

گزارش «مراسم احیا شب بیست و یکم در حرم امام زاده صالح» در میان ۵ گزارش تصویری خبرگزاری ایلنا را می توان به خاطر کادر بندی جالب عکس جزء عکس های منتخب این رسانه دانست.

ایسنا سه گزارش تصویری کار کرد که از میان آن ها دو گزارش تصویری «لیالی قدر، شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان » در تهران و استان از نظر کادر بندی و نورپردازی مورد توجه قرار گرفت.

خبرگزاری میزان هم ۷ گزارش تصویری کار کرد که گزارش از مراسم احیاء شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در «کهف الشهدا» به دلیل نورپردازی و انتخاب زاویه مناسب مورد تایید واقع شد.

دو گزارش تصویری خبرگزاری مهر از مراسم احیای شب بیست ویکم ماه مبارک رمضان «در حرم مطهر امام رضا (ع)» و « مقبره الشهدای شهرک شهید باقری تهران» مورد توجه قرار گرفت. اولی از لحاظ زاویه و کادر بندی مناسب، دومی هم به دلیل زاویه دید عکاس و داشتن معنای پنهان در تصویر.

«مراسم افطاری در آسایشگاه خیریه کهریزک» سوژه مشترک تسنیم و ایرنا بود که مورد توجه قرار گرفت. اولی  به خاطر سوژه پردازی و زاویه دید عکاس دومی به دلیل القاء حس انسان دوستانه.

 

 

∗ مطالب ما را در کانال تلگرامی شفقنا رسانه (mediashafaqna@) دنبال کنید

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here