زمان انتشار : ۲۶ اردیبهشت ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۲:۲۷ | کد خبر : 480996 |

عکس‌های منتخب رسانه‌ها/ زنان ایل قشقایی در روزهای سخت کوچ را ببینید

شفقنا رسانه-این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند. یکی از مهم ترین ویژگی های یک عکس خبری خوب این است که واقعیت صحنه را به مخاطب بگوید و برای مردم قابل درک باشد به همین خاطر گفته می شود عکس خبری باید ساده، صادق و اطلاع رسان باشد. خبرگزاری شفقنا رسانه با همین رویکرد قصد دارد، گزارشی از عکس های منتخب خبری را (به انتخاب خود) که خبرگزاری ها از روز قبل آن را تهیه کرده اند، منتشر کند. گزارش  زیر شامل عکس‌های منتخب خبرگزاری های ایرنا، مهر و ایسنا است که  جزء عکس ها برگزیده امروز هستند.

به گزارش شفقنا رسانه، روز گذشته خبرگزاری ایسنا ۵ گزارش تصویری کار کرد که از میان آن ها گزارش « نام و نشان فردوسی» به خاطر سوژه پردازی و کادر بندی مناسب مورد توجه است.

خبرگزاری ایرنا هم ۱۱ گزارش تصویری کار کرد که می توان دو گزارش آن را با عنوان «زنان ایل قشقایی در روزهای سخت کوچ» و «حیات مجدد دریاچه هامون» را به خاطر زاویه دید و کادر بندی و الهام بخش بودن و کپشن نویسی خوب، جزو عکس های منتخب امروز دانست.

خبرگزاری مهر هم سه گزارش تصویری را روز گذشته منتشر کرد که از میان این عکس ها، «دیدار نمایندگان تشکل های دانشجویی با رییس قوه قضاییه» به خاطر کادر بندی و روایی بودن مورد توجه است.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here