زمان انتشار : ۶ اردیبهشت ,۱۳۹۸ | ساعت : ۱۳:۱۷ | کد خبر : 480229 |

تقدیر شفقنا از منصور سعدی؛پیشکسوت عرصه مطبوعات

شفقنا رسانه-شنیدن روایت ها و خاطرات روزنامه نگاران پیشکسوت می تواند برگی از تاریخ مطبوعات شفاهی برای اهالی رسانه باشد .پیشکسوتان مطبوعاتی که در زمانه خود به عنوان چشم و گوش مردم بودند و با اطلاع رسانی های دقیق و تحلیل هایشان به مسئولان کمک می کردند ،باید  در حال حاضر هم با انتقال تجربیات و توصیه های خود به خبرنگاران در خبررسانی و انعکاس واقعیت ها در جامعه یاری رسانند.

به گزارش شفقنا رسانه،این اتفاق زمانی رخ می دهد که خود اهالی رسانه به اهمیت این طبقه از جامعه پی ببرد و جایگاه شان را ارج نهد به همین خاطر شفقنا رسانه در نظر دارد هر هفته  دیداری با پیشکسوتان مطبوعاتی داشته باشد و از تجربیات آنان بهره بگیرد.

این هفته شفقنا میزبان منصور سعدی از روزنامه نگاران باسابقه بود.سعدی  از سال ۱۳۴۹ پا به عرصه روزنامه نگاری می گذارد، حدود ۳۲ سال در روزنامه کیهان فعالیت می کند و از سال ۱۳۸۱ وارد روزنامه جام جم می شود که سال ۸۳  پیشنهاد سردبیری صفحه استان های این روزنامه را به او می دهند. بعد از آن از ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۲ معاون سردبیر روزنامه ایران می شود و فعالیت خود را در این روزنامه ادامه می دهد. این روزنامه نگار پیشکسوت علاوه بر این، سابقه سردبیری ماهنامه سپهر، هفته نامه کویر، هفته نامه طلیعه و… را هم در کارنامه مطبوعاتی خود دارد.

در این دیدار ،پایگاه خبری شفقنا به پاس نیم قرن فعالیت حرفه ای منصور سعدی، با اهدای لوح یادبودی از او تقدیر و قدردانی کرد.

عکاس:نینا مختارباف

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here