زمان انتشار : ۹ دی ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۰:۱۳ | کد خبر : 477434 |

«حضور چهره ها در شبکه‌های اجتماعی» آسیب شناسی می شود

شفقنا رسانه-هم‌اندیشی تخصصی «حضور چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی » روزسه‌شنبه ۱۱/۱۰/۱۳۹۷ از ساعت۱۴ الی ۱۶ در دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه،کارشناسان ارتباطات و رسانه معتقدند با شخصی شدن رسانه‌ها، روزنامه‌نگاران نیز تلاش می‌کنند تا، یک برند شخصی از خود به جامعه ارائه دهند. روزنامه‌نگاران در صفحات اجتماعی خود محصول رسانه‌ای تولید شده را به نام خود عرضه می‌کنند . لذا بررسی تکنولوژی‌های روز و تاثیر آنها در ارتباطات ازمهمترین دغدغه‌های روز دست‌اندرکاران این حوزه است. در این نشست که با حضور متخصصان، اساتید و پژوهشگران ارتباطات برگزار می‌شود. بررسی و آسیب شناسی حضور چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی، رسانه‌های ‌اجتماعی و بازتولید روزنامه‌نگاری شهرت، زمینه‌های رشد فرهنگ شهرت و گرایش به سلبریتی و بررسی نقش شبکه‌های اجتماعی و وب دو در حضور چهرها در شبکه‌های اجتماعی از جمله محورهای بحث این نشست خواهد بود.

حمید ضیایی‌پرور، مدیر کل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها، مریم سلیمی، مدرس دانشگاه و پژوهشگر ارتباطات، حسن نمک دوست تهرانی، مدیر مرکز آموزش و پژوهش همشهری، احسان شاه قاسمی، عضو هیات علمی گروه ارتباطات دانشگاه تهران و رضا ساکی، روزنامه‌نگار از سخنرانان این نشست تخصصی خواهند بود.

 

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here