زمان انتشار : ۱۹ آذر ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۱:۵۰ | کد خبر : 476886 |

گردهمایی کارشناسان تبلیغاتی سراسر کشور در تهران

شفقنا رسانه-همایش سراسری کارشناسان تبلیغات استان‌ها، پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تبلیغات و بازاریابی و همچنین چهارمین جشنواره تبلیغات ایران، عناوین سه رویداد سراسری حوزه تبلیغات کشور است که اواسط دی‌ماه جاری با حمایت و برنامه‌ریزی دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تهران برگزار می‌شوند.

 به‌گزارش روابط‌عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، همایش سراسری کارشناسان تبلیغات استان‌ها  ۱۲ و ۱۳دی‌ماه با حضور محمد سلطانی‌فر معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف بازآموزی و دانش‌افزایی قوانین و مقررات و آشنایی با سامانه الکترونیک تبلیغات برگزار می‌شود.

بنابر گزارش دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی، کانون‌های آگهی و تبلیغاتی و ارائه‌کنندگان خدمات و تولیدکنندگان کالاهای تبلیغاتی نیز آخرین دست‌آوردهای خود را در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تبلیغات و بازاریابی که از ۱۲ تا ۱۵ دی‌ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برپا می‌شود ارائه می‌دهند.

شایان ذکر است چهارمین جشنواره تبلیغات ایران نیز یکی دیگر از رویدادهای تبلیغاتی کشور است که ۱۲ دی‌ماه و با شعار «حمایت از تولید کالای ایرانی» برگزار می‌شود و در خلال آن، کانون‌ها و موسسات آگهی و تبلیغاتی، دانش و تجربه خود را در تولید و بازاریابی کالاها، خدمات و تبلیغات به اشتراک خواهند گذاشت.

تشکل‌های صنفی، کانون‌های تبلیغاتی استان‌ها و بخش‌هایی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شهرداری‌ها در کنار شرکت‌های تبلیغاتی خارجی، هم‌افزایی تازه‌ای را در این جشنواره رقم می‌زنند.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here