زمان انتشار : ۱۱ آذر ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۰:۲۸ | کد خبر : 476594 |

آغاز مرحله دوم انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات

شفقنا رسانه- دبیر هیات نظارت بر مطبوعات از آغاز دور دوم انتخابات الکترونیکی هفدهمین دوره نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات از ساعت ۱۰ صبح با حضور ۹۰ نامزد خبر داد.

به گزارش دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، سیدعلاءالدین ظهوریان گفت: با توجه به انصراف تعدادی از نامزدها تا ساعت ۹ صبح امروز، این مرحله از انتخابات بین ۹۰نفر از مدیران مسئول متقاضی حضور در هفدهمین دوره هیات نظارت بر مطبوعات برگزار می‌شود.

او با بیان اینکه تمام ۳۴۱۵ نفر از مدیران مسئول واجد شرایط رای‌دهی در مرحله اول، در این مرحله از انتخابات نیز واجد شرایط رای دهی هستند، تصریح کرد: مدیران مسئول برای شرکت در انتخابات تا ساعت ۱۸ امروز فرصت دارند با مراجعه به سامانه جامع رسانه‌های کشور به نشانی:e-rasaneh.ir نامزد مورد نظر خود را برای حضور در هیات نظارت بر مطبوعات انتخاب کنند.

دبیر هیات نظارت بر مطبوعات با اشاره به اینکه زمان رای دهی تمدید نخواهد شد، خاطرنشان کرد: نتایج انتخابات بلافاصله پس از اتمام زمان رای‌دهی و تایید کمیته ۳نفره ناظر بر انتخابات متشکل از نمایندگان قوای سه گانه اطلاع‌رسانی می شود.

او در تشریح تمهیدات امنیتی این مرحله از انتخابات نیز از حضور نمایندگان مرکز «ماهر» وزارت ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات، پلیس «فتا» و نمایندگانی از سازمان بازرسی کل کشور در ستاد انتخابات برای افزایش ضریب امنیت انتخابات خبر داد.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here