زمان انتشار : ۱۰ آذر ,۱۳۹۷ | ساعت : ۰۹:۵۲ | کد خبر : 476522 |

پرونده اختصاصی توییتر برای کاربرانش

شفقنا رسانه-توئیتر فهرستی از همه چیزهایی که کاربران دوست دارند، به شکل اختصاصی در اختیار آنان می‌گذارد. این ویژگی از مدتی پیش در دستور کار توئیتر بود و اکنون عملی شده است.
به گزارش انتخاب، توئیتر این ویژگی جدید را بر اساس مواردی که  کاربر به آنها علاقه‌مند است، تنظیم می‌کند. این موضوع کمک می‌کند کاربر هر چه سریع‌تر موارد دلخواه خود را شناسایی کرده و بررسی کند.
به طور کلی توئیتر اطلاعات زیادی در مورد کاربران جمع‌آوری می‌کند، از جمله یک فهرست کامل موسوم به inferred interests  که شامل تجارب شخصی کاربران می‌شود.
این فهرست از مدتی پیش در دستور کار توئیتر بود اما اکنون کاربران به طور کامل به این فهرست دسترسی خواهند داشت. شاید برای کاربران جالب باشد تا بدانند توئیتر درباره آنها چه چیزهایی می‌داند، بنابراین اگر می‌خواهند از اطلاعات مرتبط با خود آگاه شوند، بهتر است سری به inferred interests بزنند.
این بسیار مهیج است که کاربر بداند برای خود در توئیتر یک پرونده اختصاصی دارد. این فهرست شخصی دارای بهترین حدس‌های توئیتر در مورد علاقه‌مندی‌های کاربران است. فهرستی که از نمایش‌های تلویزیونی مورد علاقه تا ورزش‌ها و حتی برخی از موارد به ظاهر تصادفی را شامل می‌شود.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here