زمان انتشار : ۶ آذر ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۱:۰۷ | کد خبر : 476444 |

اسکن اسناد به صورت هوشمندانه

شفقنا رسانه-اسکنر هوشمند CZUR در عرض چند دقیقه کتاب‌ها، اسناد و حتی اشیا را با کیفیت بالا اسکن کرده و به تلفن همراه کاربر ارسال می‌کند.
به‌گزارش «ایران آنلاین»، این اسکنر هوشمند قادر است در عرض ۲۰ دقیقه، ۳۰۰ صفحه از یک کتاب یا مجله را اسکن کند. این اسکنر هوشمند همچنین امکان چاپ دیجیتال بدون نیاز به باز کردن صفحات را برای کاربر ارسال می‌کند. این فناوری در عین حال قادر است تمامی اسکن‌های انجام شده را در مدت زمانی بسیار کوتاه به فرمت Word یا فایل‌های PDF قابل ویرایش با سرعت ۲.۵ ثانیه در هر صفحه تبدیل کند.
کاربر با کمک این اسکنر هوشمند فرمت‌های خروجی را نیز به دلخواه تغییر داده و می‌تواند گزینه‌های JPG، PDF یا Word را انتخاب کند.
این سیستم تمامی اسناد را در بالاترین کیفیت (۴۳۲۰ x 3240) اسکن کرده و از طریق تلفن همراه کاربر با سیستم‌عامل‌های iOS, Android ارسال می‌کند.
این هوشمند دارای یک پدال دستی است که می‌توان با فشار آن صفحات دلخواه را اسکن کرد.  این سیستم دارای طراحی براق بوده و به‌دلیل وجود یک لامپ پرنور می‌تواند همانند یک چراغ مطالعه عمل کند. کاربر می‌تواند این سیستم هوشمند را  روی میز یا کنار تخت خود قرار داده و از نور آن در چهار زاویه قابل تغییر هنگام مطالعه در شب بهره‌مند شود.
اسکنر هوشمند CZUR در حال حاضر در سایت ایندی گوگو با قیمتی برابر ۱۷۹ دلار امریکا پیش فروش می‌شود.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here