زمان انتشار : ۱۹ آبان ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۱:۲۰ | کد خبر : 475907 |

مراسم تشییع پیکر حمید هوشنگی برگزار شد

شفقنا رسانه-پیکر زنده‌یاد حمید هوشنگی، روزنامه‌نگار پیشکسوت صبح شنبه با حضور جمعی از رورزنامه‌نگاران و خبرنگاران پیشکسوت و برخی چهره‌های سیاسی راهی خانه ابدی خود در بهشت زهرا شد.

به گزارش ایسنا،مراسم تشییع پیکر حمید هوشنگی که سابقه سال‌ها معاونت خبر خبرگزاری «ایرنا» را بر عهده داشت، صبح روز شنبه (۱۹ آبان ماه) با حضور خانواده و جمعی از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران پیشکسوت و نیز برخی چهره‌های سیاسی اصلاح‌طلب در مقابل ساختمان مرکزی خبرگزاری جمهوری اسلامی «ایرنا» برگزار شد.

سیف‌الله صمدیان (دبیر پیشین سرویس عکس ایرنا در دوران دفاع مقدس)، مهدی شفیعی (مدیرکل پیشین هنرهای نمایشی و معاون فعلی ایرنا)، سیدضیاء هاشمی (مدیر عامل خبرگزاری ایرنا)، بهزاد نبوی، محمدعلی ابطحی، مصطفی تاجزاده، احمد مسجد جامعی‌ (عضو شورای شهر تهران و وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی)، محمد خدادی (مدیرعامل سابق خبرگزاری ایرنا) و علی‌اکبر قاضی‌زاده از جمله افرادی بودند که در مراسم تشییع پیکر حمید هوشنگی حضور داشتند.

سیدضیاء هاشمی – مدیر عامل خبرگزاری ایرنا – در این مراسم در سخنانی کوتاه با عرض تسلیت، اظهار کرد: یاد و نام این خبرنگار برجسته خبرگزاری «ایرنا» و ایران تا همیشه در یاد ما باقی خواهد ماند و خدمات ایشان هیچ‌گاه فراموش نخواهد شد.

زنده‌یاد حمید هوشنگی، از روزنامه‌نگاران پیشکسوت که پیش از انقلاب نیز از دبیران خبرگزاری «پارس» بود، پس از تحمل دوره‌ای بیماری روز پنجشنبه (۱۷ آبان ماه) درگذشت.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here