زمان انتشار : ۲ آبان ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۲:۱۴ | کد خبر : 475475 |

اینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی لقب گرفت

شفقنا رسانه-نتایج یک مطالعه جدید نشان می‌دهد نرخ محبوبیت اینستاگرام بین نوجوانان بیش از اسنپ چت است. این در حالی است که تا مدتی پیش اسنپ چت از اهمیت بالاتری بین قشر سنی نوجوان برخوردار بود.
به‌گزارش انتخاب، نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد؛ ۸۵ درصد از نوجوانان مورد بررسی از پلتفرم رسانه‌های اجتماعی اینستاگرام حداقل یک بار در ماه، استفاده می‌کنند. این در حالی است که این رقم برای اسنپ چت حدود ۸۴ درصد است. البته با وجود آنکه اینستاگرام در حال محبوب شدن است و روندی صعودی را طی می‌کند، محبوبیت فیس‌بوک بین جوانان در حال نابودی است. براساس نظرسنجی مذکور، فقط ۲۸ درصد از ۱۵ ساله‌ها فیس‌بوک را در پاییز سال ۲۰۱۸ استفاده می‌کنند، این در حالی است که نرخ استفاده از فیس‌بوک بین نوجوانان تا دو سال پیش بالغ بر ۴۰ درصد بود.
جالب است بدانید به علت افزایش محبوبیت اینستاگرام، تعداد درخواست‌های بازاریابان برای تبلیغات در این پلتفرم رو به افزایش است. اینستاگرم همچنان نشان دهنده تسلط در فروش است، زیرا نوجوانان به طور عجیبی ترجیح می‌دهند مارک‌های محبوب خود را از کانال اینستاگرام تهیه کنند.
 حدود ۷۰ درصد از نوجوانان می‌گویند ترجیح می‌دهند با اینستاگرام محصولات محبوب خود را یافته و سفارش دهند. این بررسی در ایالات متحده امریکا روی حدود ۶۰۰۰نوجوان با میانگین سنی ۱۶ سال انجام شده است. آمارهای محبوبیت برندها و پلتفرم‌های مجازی بین نوجوانان منتشر شد؛ جالب است بدانید آمازون نیز با ۴۷ درصد، محبوب‌ترین وب سایت خرید بود و نایک با ۵ درصد در رتبه دوم ایستاده است.
در بخشی دیگر از این پژوهش می‌بینیم که نوجوانان هر روز ۳۸ درصد از وقت خود را صرف تماشای نتفیلیکس می‌کنند، که ۳۳ درصد از آنها از یوتیوب استفاده می‌کنند.  اپل نیز سهم خود را از بازار ساعت مچی در میان نوجوانان به ۱۷ درصد افزایش داد و در رتبه دوم قرار گرفت.نایک نیز جایگاه خود را به‌عنوان شماره یک خرده فروشی در بین نام تجاری محبوب در میان نوجوانان ثبت کرد.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here