زمان انتشار : ۲۵ مهر ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۰:۲۵ | کد خبر : 475219 |

مدیر مسئول روزنامه آفتاب یزد: دولتمردان رسانه های داخلی را جدی نمی گیرند

شفقنا رسانه- مدت‌هاست که برخی از رسانه‌های خارج از کشور در پی انجام فضاسازی و ایجاد جو روانی در میان افکار عمومی هستند اما شدت این مسئله از زمانی آغاز می‌شود که ترامپ از برجام خارج شد و این رسانه‌ها به لحاظ مادی و سیاست‌گذاری بر روی این مسئله بیشتر تمرکز کردند تا بتوانند مردم را نسبت به جمهوری اسلامی، مسئولانش و اقداماتشان بدبین کنند. اگرچه مشکلاتی هم در درون کشور وجود دارد ولی این رسانه‌ها با ایجاد جو روانی سعی دارند تا ذهن افکار عمومی را جهت دهند. در چنین شرایطی وظیفه رسانه داخلی چیست و چه باید کرد؟

منصور مظفری مدیر مسئول روزنامه آفتاب یزد در این باره به شفقنا رسانه می‌گوید: اینکه جو بازار ما و نوسانات نرخ ارز و سکه این روزها به این وضعیت افتاده است بخشی از آن ناشی از جو روانی است که در فضای مجازی ،رسانه های خارجی و برخی از رسانه های داخلی جهت مقابله با دولت و ضعیف کردن آن ایجاد کرده اند که  در آن هیچ شکی نیست.

او ادامه می دهد: اگرچه رسانه های داخلی باید با این جو روانی مقابله کنند ولی بخشی از آن بر ناتوانی برخی از دولتمردان در بخش اقتصادی و جدی نگرفتن فضای رسانه ای در داخل کشور برمی گردد.

مدیر مسئول روزنامه آفتاب یزد به بیان راهکار برای مقابله با جریان سازی روانی رسانه های خارجی می پردازد و می گوید: برای این که امید مردم بیشتر شود و دولت نشان دهد که به فکر مردم است، بی درنگ باید به مردم بگوید که گلایه های شما را شنیده ایم، در برابر مردم خضوع و فروتنی بیشتری به خرج دهد و بیشتر دولتمردان اقتصادی را عوض کند.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here