زمان انتشار : ۱۵ مهر ,۱۳۹۷ | ساعت : ۰۹:۳۶ | کد خبر : 474879 |

۳۰مهر؛آخرین مهلت نشریات برای اعلام وصول جهت واریز یارانه

شفقنا رسانه_آخرین فرصت تکمیل اعلام وصول نشریات برای محاسبه یارانه نوبت سوم سال ۹۷، پایان مهرماه جاری اعلام شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نشریات ادواری (بجز روزنامه‌ها) برای دریافت یارانه مرحله سوم تا پایان مهر ماه فرصت دارند اعلام وصول تأیید شده خود را کامل کنند.

اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی طی اطلاعیه‌ای مهلت تایید اعلام وصول نشریات کشور برای محاسبه یارانه مرحله سوم را پایان مهر ماه اعلام کرد.

در این اطلاعیه که نسخه‌ای از آن برای اطلاع و اقدام مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها نیز ارسال شده، ۳۰ مهرماه ۹۷ به عنوان آخرین مهلت اعلام وصول نشریات سراسری و استانی (به جز روزنامه‌ها) تعیین شده است.

طبق ضوابط حمایتی رسانه‌ها در سال ۱۳۹۷، آن تعداد از شماره‌های نشریات که در بازه زمانی مورد حمایت، منتشر و اعلام وصول تأیید شده داشته باشند، در فهرست حمایتی قرار می‌گیرند.

بر این اساس، گزارش‌گیری اداره حمایت، پس از پایان هر بازه زمانی اعلام شده، انجام می‌شود و شماره‌هایی که پس از موعد مقرر اعلام وصول شوند، مشمول حمایت نخواهند بود؛ بنابراین فرایند اعلام وصول در موعد مقرر و تایید در سامانه، توسط کارشناسان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در محاسبه و تخصیص یارانه مطبوعات، اهمیت زیادی خواهد داشت.

لازم به یادآوری است نشریات استانی و منطقه‌ای نیز باید فرآیند اعلام وصول خود را در تعامل با ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها تکمیل کنند.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here