زمان انتشار : ۹ مهر ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۲:۳۶ | کد خبر : 474667 |

مشکلات مالیاتی مدیران رسانه‌ها بررسی می‌شود

شفقنا رسانه- کارگاه آموزشی مباحث امور مالیاتی ویژه مدیران رسانه‌ها در معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با توجه به درخواست‌های متعدد رسانه‌ها و مشکلات مالیاتی موجود و به پیشنهاد مشاور امور مالیاتی، کارگاه آموزشی ویژه مدیران رسانه‌ها برگزار می‌شود.

در اطلاعیه اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی آمده است: «با توجه به این که قانون مالیات‌های مستقیم در تاریخ ۱۳۹۷.۴.۳۱ اصلاح و ابتدای سال ۱۳۹۵ به مرحله اجرا گذاشته شده و با عنایت به اصلاحیه مواد و مفاهیم جدیدی که مطرح شده (به ویژه ماده ۱۴۶ مکرر موضوع به نرخ صفر منظور نمودن برخی معافیت‌ها و حذف مالیات نویسی به رسم علی‌الرأس)، عدم آشنایی با این مقررات و تنظیم اظهارنامه مالیاتی غیرواقع، می‌تواند موجب محرومیت کلی از معافیت مالیاتی و در نتیجه اعمال جرائم قابل توجه شود.

بر این اساس و به منظور اطلاع‌رسانی دقیق‌تر و آشنایی با قوانین و مقررات جدید، کارگاه آموزشی در روز یکشنبه ۱۵مهرماه در ساعت ۱۰ صبح در سالن اجتماعات معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، برگزار می‌شود»

مدیران رسانه‌ای علاقمند به حضور در این کارگاه آموزشی می‌توانند جهت ثبت‌نام تا پایان ساعت اداری ۴شنبه ۱۱مهرماه، با شماره تماس ۸۴۰۹۵۲۳۴ تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here