زمان انتشار : ۳ مهر ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۲:۰۵ | کد خبر : 474462 |

انتقام مجازی از تروریست‌ها

شفقنا رسانه-۳۱ شهریور، آغاز هفته دفاع مقدس امسال با یک حادثه تروریستی همراه شد و تعدادی از هموطنانمان در مراسم رژه اهواز به خاک و خون کشیده شدند. در کنار مسئولانی که به‌دنبال تلاش برای مقابله با عاملان این حمله تروریستی بودند، فعالان سایبری نیز بیکار ننشستند و یک هکر ایرانی با هک کردن صفحه رسمی اینستاگرام گروهک الاحوازیه، از این گروهک تروریستی انتقام مجازی گرفت.
به‌گزارش«ایران»، این هکر ایرانی که در فضای مجازی به‌ هکر انقلابی معروف است پس از حادثه تروریستی اهواز، صفحه رسمی الاحوازیه را هک کرد و پس از هک صفحه این گروهک، یکی از پست‌های آن را به اشتراک گذاشت. این هکر که با آیدی armin_rad021 به جنگ هکری با تروریست‌ها رفته، در این پست خطاب به گردانندگانش نوشت: «به بچه تیر خورده می‌خندی؟حالا گریه کن برای پیجت». گفتنی است تصویر بعدی استوری این هکر نشان می‌دهد تمام پست‌های قبلی صفحه رسمی الاحوازیه پاک شده و عملاً این صفحه اینستاگرامی که از مدت‌ها قبل فعال بوده از گردونه خارج شده است.
گفتنی است در حمله تروریست‌ها به رژه نیروهای مسلح در اهواز، ۲۵ نفر از جمله یک کودک به شهادت رسیدند و بیش از ۶۰ نفر نیز زخمی شدند. پس از انتشار خبر این حمله تروریستی، سخنگوی الاحوازیه مسئولیت آن را برعهده گرفت. لازم به ذکر است که پیش از این اخباری مبنی بر روابط نزدیک این گروهک تروریستی با دولت عربستان سعودی و حمایت سعودی‌ها از این گروهک منتشر شده بود.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here