زمان انتشار : ۲ مهر ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۶:۰۴ | کد خبر : 474427 |

وکیلی:برگزاری نمایشگاه مطبوعات اقدامی لوکس و فانتزی است

شفقنا رسانه-عضو هیات رییسه مجلس ، برگزاری نمایشگاه مطبوعات را اقدامی لوکس و فانتزی دانست و گفت: در شرایط فعلی حیات و بقای مطبوعات مساله اصلی است.

محمد وکیلی  در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت در مورد برخی اظهارات مبنی بر احتمال منتفی شدن برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها، گفت: در شرایط فعلی که حیات و بقای مطبوعات مساله اصلی است و مورد تهدید جدی قرار گرفته برگزاری نمایشگاه اقدامی لوکس و فانتزی محسوب شده و به هیچ وجه تاثیر مستقیمی در بقای مطبوعات ندارد.

تمامی امکانات موجود باید صرف بقای مطبوعات شود

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در شرایط فعلی تمامی امکانات موجود باید صرف بقای مطبوعات شود، افزود: بقای مطبوعات باید در اولویت قرار گیرد.

برگزاری نمایشگاه مطبوعات در سال های وفور نعمت نیز فاقد توجیه لازم بود

او ادامه داد: برگزاری نمایشگاه مطبوعات در سال های وفور نعمت نیز فاقد توجیه لازم بود اکنون که با مشکلات اقتصادی روبرو هستیم هیچ توجیه و ضرورتی برای برگزاری آن وجود ندارد.

برگزاری نمایشگاه مطبوعات طی سال‌ها هیچ دستاورد مثبتی نداشته است/ مشکلات ادامه حیات را برای روزنامه‌ها دشوار کرده است

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه برگزاری نمایشگاه مطبوعات طی سال‌ها هیچ دستاورد مثبتی نداشته است، تصریح کرد: درآمد روزنامه‌ها کاهش پیدا کرده و با گرانی کاغذ و افزایش هزینه ها روبرو هستند که ادامه حیات را برای آنها دشوار کرده بنابراین در حال حاضر برگزاری نمایشگاه نوعی هدررفت هزینه به شمار رفته و باید به فکر ادامه حیات مطبوعات و روزنامه‌ها باشیم.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here