زمان انتشار : ۲ مهر ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۲:۴۰ | کد خبر : 474411 |

حفاظت از امنیت مرورگرها با یک نرم افزار

شفقنا رسانه-کاربران هنگام جست‌وجو در اینترنت گاه با خطرهای زیادی مواجه می‌شوند و در واقع مرورگر آنها زیر تیغ بدافزار یا باج‌افزارهایی خطرناک قرار می‌گیرد. اما نرم‌افزارهایی ویژه، می‌توانند میزان این خطرها را به حداقل برسانند.
به گزارش روزنامه ایران،یکی از این نرم‌افزارها، HitmanPro Alert  است؛ یک نرم‌افزار امنیتی که فعالیت‌های مرورگر اینترنتی را زیر نظر می‌گیرد تا بتواند تهدیدهای احتمالی امنیت سیستم کاربر را شناسایی کند و به این ترتیب هنگام خرید اینترنتی یا عملیات بانکداری آنلاین، از آن محافظت کند.
این نرم‌افزار با مرورگرهای مختلف ازجمله کروم، فایرفاکس، اپرا، اینترنت اکسپلورر، یاندکس، Maxthon, Avant Browser و… سازگاری دارد و می‌تواند با اسکن سیستم و شناسایی انواع خطرها، از سیستم کاربر در مقابل باج‌افزارها، کد‌های مخرب و بدافزار‌ها محافظت کند.
این نرم‌افزار ابعاد گسترده‌ای از امنیت سیستم را مورد توجه قرار داده و به عنوان مثال، وضعیت «وب کم» کاربر را بررسی می‌کند تا در صورت بروز هرگونه سوء استفاده بلافاصله اطلاع دهد و دسترسی بدافزار به «وب کم» قطع شود. بدین‌ترتیب میزان خطر کاهش می‌یابد. نرم‌افزارهای جانبی همچون ویندوز مدیا پلیر و ادوب فلش پلیر نیز ممکن است مورد حمله‌های بدافزاری قرار بگیرند که نرم‌افزار HitmanPro Alert  می‌تواند با این تهدید مقابله کند. این نرم‌افزار همچنین می‌تواند هرگونه ترافیک ناشناس یا اجرای بدافزارها را متوقف کند و میزان امنیت سایبری سیستم کاربر را بشدت بالا ببرد.
اگر شما هم علاقه‌مندید این نرم‌افزار را روی گوشی خود داشته باشید، می‌توانید آن را به صورت رایگان از سایت P30world.com دانلود کنید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here