زمان انتشار : ۲ مهر ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۲:۳۵ | کد خبر : 474408 |

مدیر گوگل:اعتماد کاربران ما، بزرگترین دارایی ماست

شفقنا رسانه-مدیر گوگل؛ ساندار پیچای، اقدام به انتشار یادداشتی خطاب به کارمندان خود کرد؛ یادداشتی که به‌کارمندان هشدار می‌دهد تفکرات خود را در برابر اصول بنیادین گوگل تغییر دهند.
به‌گزارش انتخاب، هدف ساندار پیچای از انتشار این نامه انکار هر نوع تعصب نسبت به مواضع سیاسی است. به‌نظر می‌رسد این اقدام پس از آن رخ می‌دهد که شایعاتی در خصوص همکاری گوگل با چینی‌ها برای سانسور محتواها مطرح شد. ساندار پیچای با ارسال یک یادداشت به‌کارکنان خود هشدار داد که این شرکت خدمات خود را مهندسی نمی‌کند تا از دیدگاه سیاسی یا مذهبی و… جهت‌گیری خاصی داشته باشد.
این موضوعی است که این روزها بشدت از سوی برخی کارکنان گوگل مطرح می‌شود. ساندار پیچای در یادداشت خود نوشت: «ما محصولات و دستاوردهای خود را بر برنامه‌های سیاسی متمرکز نمی‌کنیم. اعتماد کاربران ما، بزرگترین دارایی ماست و ما همیشه باید از این دارایی محافظت کنیم.
اگر هر یک از کارمندان گوگل با شایعه‌سازی این اعتماد را تضعیف کنند، ما آنها را ملزم به پاسخگویی خواهیم کرد.» به‌نظر می‌رسد علت انتشار نامه پیچای یک ایمیل داخلی بین کارمندان گوگل است که در آن سیاست‌های گوگل به چالش کشیده شده و کارمندان نیز با آن موافقت کرده‌اند. طی ماه گذشته، رئیس جمهوری ایالات متحده، دونالد ترامپ در یک پیام توئیتری، گوگل را متهم به دستکاری نتایج جست‌و‌جو برای سرکوب دیدگاه محافظه کاران کرد.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here