زمان انتشار : ۱۸ شهریور ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۰:۱۷ | کد خبر : 473919 |

ثبت‎نام دوره‌های آموزشی روزنامه‌نگاری تمدید شد

شفقنا رسانه- ثبت‌نام دوره‌های آموزش کوتاه مدت روزنامه‌نگاری با تسهیلات ویژه برای اعضای تحریریه‌های رسانه‌ها در دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها تا اول مهرماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی، دوره‌های جدید دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه‌ها در یک نیمسال تحصیلی و به مدت ۱۶ هفته در قالب ۱۲ واحد دانشگاهی با ارائه ۶ درس کاربردی در هر شاخه برگزار می‌شود و داوطلبان پس از پایان موفقیت‌آمیز دوره، گواهی معتبر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را دریافت می‌کنند. ثبت نام در این دوره ها پس از مصاحبه حضوری در دفتر مطالعات و ارسال مدارک انجام می شود.

«روزنامه نگاری پایه و تکمیلی، روزنامه نگاری چند رسانه ای، گرافیک مطبوعاتی، عکاسی، تبلیغات و مدیریت رسانه» از جمله دوره‌هایی است که در دوره جدید برگزار می شود.

به شاغلان در تحریریه‌ها که اسامی آنها در لیست بیمه‌ای ۳۰ روزنامه اول، ۵ خبرگزاری اول و ۵ پایگاه خبری اول طرح‌های رتبه‌بندی قرار دارد یا دارندگان کارت روزنامه نگاری  از کمیسیون صدور کارت حرفه‌ای روزنامه‌نگاری و شاغلان در تحریریه سایر نشریات، خبرگزاری‌ها و سایت‌ها در صورت قبولی در دوره، ۵۰ درصد از کل شهریه عودت داده می‌شود.

علاقمندان می توانند جزئیات دروس ارائه شده در هر دوره اعلامی و شیوه ثبت نام را اینجــا مطالعه نمایند.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here