زمان انتشار : ۱۱ شهریور ,۱۳۹۷ | ساعت : ۰۹:۲۶ | کد خبر : 473665 |

اعلام آمادگی ۵ شرکت خصوصی برای تامین کاغذ مطبوعات

شفقنا رسانه-داره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی از تفاهم با ۵ شرکت خصوصی برای همکاری با معاونت مطبوعاتی در تامین کاغذ نشریات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی، پس از انتشار خبر هفته گذشته مبنی بر امضای تفاهم‌نامه با دو شرکت واردکننده کاغذ برای تامین کاغذ نشریات، سه شرکت خصوصی دیگر نیز آمادگی خود را در این زمینه اعلام کردند که پس از انجام بررسی‌های لازم، تفاهم‌نامه همکاری با این شرکت‌ها نیز امضاء شد.

با توجه به تفاهم‌های صورت گرفته اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی با پنج شرکت بزرگ واردکننده کاغذ، برای توزیع کاغذ با قیمت مناسب (محاسبه بر اساس دریافت ارز دولتی)، تمام نشریات فعال می‌توانند درخواست‌های خود را با ذکر مقدار مورد نیاز به این اداره کل اعلام کنند تا بعد از بررسی کارشناسی نسبت به معرفی برای دریافت کاغذ اقدام شود.

همچنین نشریات استانی با توجه به ابلاغ صورت گرفته به ادارات ارشاد استان‌ها، می‌توانند درخواست‌های خود را به ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا خانه‌های مطبوعات استان‌ها اعلام کنند که پس از تجمیع، برای تامین به اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی ارسال می‌شود تا نشریات استانی دغدغه‌ای بابت تامین کاغذ مورد نیاز خود با قیمت مناسب نداشته باشند.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here