زمان انتشار : ۱۰ شهریور ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۰:۴۸ | کد خبر : 473634 |

مقابله توئیتر با اکانت های جعلی در انتخابات امریکا

شفقنا رسانه-با نزدیک شدن به انتخابات امریکا، تبلیغات موضوعی عجیب نیست، اما توئیتر با درس گرفتن از اتهامات گذشته درخصوص نظارت نداشتن بر محتواهای تبلیغاتی، قصد دارد این بار ماجرا را به نفع خود تمام کند.

به گزارش انتخاب، شرکت توئیتر اعلام کرد تبلیغات انتخابات میان دوره‌ای ایالات متحده را کنترل شده‌تر از همیشه پیگیری خواهد کرد. این موضوع یعنی اینکه توئیتر نخواهد گذاشت اکانت‌های جعلی یا جریان‌هایی مشخص، کنترل انتخابات را در دست بگیرند. این نظارت سختگیرانه توئیتر نه تنها به تبلیغات، بلکه به عملکردها و توئیت‌های احزاب حاضر در انتخابات نیز مرتبط
می‌شود.
براساس سیاست‌های شرکت توئیتر، به هر نامزد در ایالات متحده، یک مهلت ثبت نام و اعتبارسنجی اعطا می‌شود. این ثبت نام با هدف تشکیل فراخوان های تبلیغاتی و انجام امور اداری نامزدها انجام می‌شود و بر این اساس، تمامی تبلیغ کنندگان سیاسی در سراسر امریکا باید یک گواهی دقیق تأیید هویت و موقعیت مکانی داشته باشند که توسط توئیتر صادر شده است. از  ۳۰ سپتامبر، تنها در صورتی که تبلیغ کنندگان این اعتبارنامه را داشته باشند، اجازه انجام تبلیغات سیاسی را خواهند داشت. البته تأکید اصلی این گواهی بر«مسائل قانونی تحت پرچم امنیت ملی» متمرکز است.
این نخستین بار است که توئیتر با این حجم از سختگیری به استقبال انتخابات می‌رود. حال باید منتظر ماند و دید با پایان یافتن انتخابات، رئیس جمهوری پر حاشیه ایالات متحده، دونالد ترامپ تا چه میزان از عملکرد توئیتر راضی خواهد بود.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here