زمان انتشار : ۴ شهریور ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۲:۳۹ | کد خبر : 473467 |

سلطانی‌فر: برگزار نشدن نمایشگاه مطبوعات قطعی نیست

شفقنا رسانه-در حالی که یکی از رسانه‌ها از قول مدیرکل مطبوعات داخلی ارشاد از برگزار نشدن نمایشگاه امسال مطبوعات خبر داده، معاون مطبوعاتی این وزارتخانه تاکید کرد: هنوز تصمیمی در این باره اتخاذ نشده است.

«محمد سلطانی‌فر» معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز یکشنبه ۴ شهریور درباره آخرین تصمیمات اتخاذ شده پیرامون برگزاری بیست و چهارمین دوره نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها به خبرنگار مهر گفت: به دلیل فشارهای اقتصادی که روی مطبوعات مخصوصاً شهرستان‌ها وجود دارد، یکی از گزینه‌ها درباره نمایشگاه امسال مطبوعات، برگزار نشدن آن است.

او با اشاره به اینکه گزینه‌های دیگری هم در این رابطه وجود دارد، تصریح کرد: هنوز هیچگونه تصمیم قطعی درباره نمایشگاه امسال مطبوعات اتخاذ نشده است و فکر می‌کنم تا سه، چهار هفته دیگر، این موضوع به سرانجام مشخصی برسد.

معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد افزود: بعضی از رسانه‌ها مایل به برگزاری نمایشگاه مطبوعات هستند و بعضی هم نیستند و لذا ما نمی‌توانیم بگوئیم نظر همه رسانه‌ها در این باره، یک چیز است؛ به هر حال بعضی از رسانه‌ها مخصوصاً رسانه‌های دولتی، وجود نمایشگاه مطبوعات را فرصت خوبی برای عرض اندام خود می‌دانند و مایل به تداوم برگزاری آن هستند. بعضی هم مخالف برگزاری نمایشگاه هستند و می‌گویند هزینه‌ای است اضافه که بر ما (رسانه‌ها) تحمیل می‌شود و معلوم هم نیست کجا می‌رود.

سلطانی‌فر در رابطه با اینکه با توجه به مشارکت تشکل‌های صنفی در برپایی چند دوره گذشته نمایشگاه مطبوعات، آیا ضرورت ندارد که نظر آنها هم درباره برگزار شدن یا نشدن این نمایشگاه گرفته شود؟، به ذکر این نکته بسنده کرد که: بخش زیادی از هزینه‌های نمایشگاه مطبوعات را ما (وزارت ارشاد) می‌پردازد.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here