زمان انتشار : ۲۷ مرداد ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۰:۵۳ | کد خبر : 473238 |

نشست تخصصی عکاسی خبری و مدیریت بحران

شفقنا رسانه-نشست تخصصی «عکاسی خبری و مدیریت بحران» به همت دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش  دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها، در این نشست که با حضور عکاسان خبری رسانه‌ها، متخصصان و پژوهشگران این حوزه برگزار می‌شود، مهم‌ترین موضوع‌ها در زمینه عملکرد عکاسان خبری در شرایط بحرانی، بررسی نقش عکاسان خبری در مدیریت بحران، چالش‌های حضور عکاسان خبری در بحران‌ها و اهمیت اطلاع رسانی عکاسان خبری در مدیریت بحران مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

عکاسی در بحران، ضرورت توجه و حمایت از عکاسان خبری، عکاسی در بحران وظیفه انسانی یا وظیفه حرفه‌ای، راهکارهای حضور سریع و موثر عکاسان در بحران، کارکرد عکاسان خبری در بحران، چالش‌های عکاسان خبری در پوشش خبری بحران و نقش و تاثیر حضور عکاسان خبری در مدیریت بحران، محورهای بحث را در این نشست تخصصی تشکیل می‌دهند.

سخنرانان این نشست عبارتند از: افشین والی‌نژاد، عکاس و خبرنگار، حسین حاتمی، عکاس و خبرنگار، محمد فرنود، عکاس خبری، جواد گلزار، عکاس خبری روزنامه همشهری، سعید صادقی، عکاس خبری و حمید ضیایی‌پرور، مدیر کل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها.

نشست تخصصی «عکاسی خبری و مدیریت بحران» روز دوشنبه ۲۹ مرداد ماه از ساعت ۱۴ الی ۱۶ در سالن کنفرانس دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها به نشانی خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه دوم، پلاک ۱۱، برگزار می‌شود.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here