زمان انتشار : ۲۴ مرداد ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۱:۲۸ | کد خبر : 473171 |

اعلام زمان دومین مجمع سالانه انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان

شفقنا رسانه-زمان برگزاری نوبت اول دومین مجمع سالانه انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر،نوبت اول از دومین مجمع عمومی سالانه عادی (دهمین دوره) انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان برای انتخاب بازرسین جدید، پنجشنبه اول شهریور در محل این انجمن برگزار می‌شود.

در نوبت اول علاوه بر انتخاب بازرسین جدید، دو موضوع از جمله گزارش دبیرکل و دیگری گزارش بازرسین به اعضای مجمع در دستور کار مجمع قرار دارد.

به این ترتیب روابط عمومی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان از اعضای مجمع مورد اشاره دعوت کرد که در جلسه نوبت اول دهمین دوره مجمع عمومی انجمن حضور به هم رسانند؛ بازرسان انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان طبق اساسنامه هر ساله توسط اعضای مجمع عمومی این انجمن انتخاب می‌شوند.

افرادی که تمایل به نامزدی در عرصه انتخابات بازرسان را دارند، می‌توانند از تاریخ ۲۴ مرداد ماه تا پایان وقت اداری روز ۲۸ مرداد ماه ۹۷ با حضور در دفتر انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان به نشانی خیابان شریعتی، نرسیده به سه راه طالقانی روبروی سینما صحرا پلاک ۱۶۸ واحد ۱۴ اعلام نامزدی کنند. ارائه‌ معرفی‌نامه از رسانه‌ محل کار، یک قطعه عکس‌، اصل کارت ملی و تقاضای کتبی، به هنگام ثبت‌نام کاندیدها ضروری است.

افراد متقاضی شرکت در انتخابات انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان باید مطابق اساسنامه، عضو پیوسته بوده و حداقل دو سال سابقه فعالیت در این انجمن داشته باشند.

زمان اطلاعات این خبر، زمان برگزاری نوبت اول مجمع سالانه انجمن ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه اول شهریور اعلام شده است.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here