زمان انتشار : ۲۱ مرداد ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۰:۴۵ | کد خبر : 472982 |

پنجمین جلسه شورای رسانه کودک و نوجوان برگزار شد

شفقنا رسانه- پنجمین جلسه شورای رسانه کودک و نوجوان دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات با حضور جمعی از فعالان رسانه‌ای حوزه کودک در ساختمان معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی، کارشناسان و فعالان رسانه ای حاضر در این نشست با بررسی محتوایی برخی نشریات فعال حوزه کودک بر اتخاذ رویکردهای ایجابی، غنابخشی به محتوای رسانه‌ای و ارائه آن در قالب‌های جذاب و متناسب با سنین کودکان تاکید کردند.

کارشناسان و فعالان رسانه‌ای حاضر در این نشست دو ساعته  که با حضور اعضای شورای رسانه کودک و نوجوان برگزار شد، ضمن ارائه دیدگاه‌های کارشناسی در حوزه رسانه‌ای، به بررسی صلاحیت برخی متقاضیان رسانه در این حوزه پرداختند.

 رصد و بررسی فعالیت رسانه‌های فعال حوزه کودک، ارائه ایده‌های نو در حوزه رسانه‌ای و تقویت زیرساخت‌های حمایتی-نظارتی از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.

 کارگروه کودک و رسانه اسفند سال ۹۶ با هدف تقویت محتوای رسانه‌ای و حمایت ویژه از نشریات فعال این حوزه، کمک به توزیع بهتر این نشریات، همکاری با نهادهای مرتبط برای همراهی بیشتر با رسانه‌های فعال این حوزه، برگزاری دوره‌های آموزشی  و… تشکیل شد.

 

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here