زمان انتشار : ۱۹ تیر ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۱:۳۵ | کد خبر : 471762 |

سهام توییتر سقوط کرد

شفقنا رسانه-پاکسازی حساب های جعلی توییتر برای کاربران این پلتفرم اجتماعی به مثابه خبری خوش در نظر گرفته می شود، اما همین موضوع برای سهامداران به یک کابوس تبدیل شده است.

به گزارش ایران آنلاین،برخی از منابع ناشناس گزارش دادند که کاهش نرخ شدید کاربران توییتر می تواند بر معیارهای کاربری این شرکت  در سه ماهه دوم فعالیتش تاثیر گذار باشد.
اما در کنار این حدس و گمان ها، خروج تعداد زیادی از اکانت های توییتر باعث شد؛  این شرکت بدترین روزهای سهام خود را از ۲۷ مارس  تا کنون تجربه کند. یعنی تا ۱۰ درصد کمتر از ماه های گذشته.

جک دورسی، مدیر عامل و بنیانگذار توییتر در راستای نشان دادن حسن نیت خود به مردم و دولت ایالات متحده اقدام به پاکسازی حساب های جعلی توییتر کرده است اما همانطور که سهامداران پیش بینی می کردند این پاکسازی منجر به کاهش شدید ارزش سهام شرکت شده است.

اما دل هاروی، معاون مدیرعامل توییتر برای جلب اعتماد کاربران در توییت هایی نوشت که به تعلیق درامدن یا حذف برخی حساب های کاربری به معنای تاثیر گذاری بر رفتارهای کاربران فعال نیست و نخواهد بود.

با همه این ها برخی کارشناسان حوزه فناوری معتقدند گرچه این حذف ها در کوتاه مدت می تواند به بازار سرمایه آسیب برساند، اما در بلند مدت به سلامت پلتفرم توییتر و حفظ منافع این شرکت کمک می کند.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here