زمان انتشار : ۱۲ تیر ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۱:۰۸ | کد خبر : 471537 |

ایمن‌سازی خانه با حسگر هوشمند

شفقنا رسانه-سنسور چند منظوره هوشمند موسوم به Oval نوعی حسگر چند کاره است که به طور همزمان دما، حرکت، نور، رطوبت، نزدیکی و شرایط سیل را کنترل کرده و پیام هشدار را به تلفن همراه کاربر ارسال می‌کند.

به‌گزارش «ایران» این سنسور با ساختاری پلاستیکی و به شکل بیضی بر هر آنچه شما نیاز به مراقبت داشته و برای آن تعریف می‌کنید نظارت می‌کند. Oval در زمان‌هایی که کاربر در منزل حضور ندارد بسیار کمک‌رسان بوده و خیال کاربر را از آرامش موجود در منزل یا هر محیطی که برای این حسگر تعریف شده است راحت می‌کند. این سنسور بسیار حساس بوده و هشدارها را سریع و با تقریباً هیچ تأخیری ارسال می‌کند. چنانچه کاربر در دسترس نباشد پیام‌های هشدار به اعضای خانواده، دوستان، همسایگان و همکاران ارسال می‌شود.

به‌طور مثال زمانی که کاربر بیرون از منزل بوده و به یاد نمی‌آورد که اجاق گاز را خاموش کرده است یا خیر؛ تنها با بررسی اطلاعات دمای محیط توسط این حسگر می‌تواند نسبت به امن بودن محیط منزل خویش اطمینان حاصل کند. راه‌اندازی این دستگاه هوشمند بسیار راحت است. کاربر باید اپلیکیشنی را بر تلفن همراه Android یا iOS نصب کرده و از دستورالعمل‌های ارسال شده برای اتصال به دروازه روتر پیروی کرده و حسگر را راه‌اندازی کند. سنسور هوشمند پس از اتصال تغییر دما، رطوبت، حرکت، نزدیکی، رطوبت، نور و سیل را به کاربران خود هشدار می‌دهد. مصرف باتری این دستگاه هوشمند برای دو ماه برنامه‌ریزی شده است. اما چنانچه حالت صرفه‌جویی در باتری روشن شود، باتری می‌تواند تا دو برابر عمر کند.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here