زمان انتشار : ۱۲ تیر ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۰:۰۸ | کد خبر : 471531 |

ثبت‌نام بیمه درمان، تکمیلی، عمر وحوادث اهالی فرهنگ ورسانه آغاز شد

شفقنا رسانه-نام‌نویسی بیمه درمان، بیمه تکمیلی، عمر و حوادث اهالی فرهنگ، هنر و رسانه در صندوق اعتبار حمایت از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران (هنر) آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس اطلاعیه صندوق اعتباری هنر، به دنبال ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی به اعضاء صندوق اعتباری هنر و بر اساس قرارداد منعقد شده با «بیمه سرمد» ثبت نام بیمه تکمیلی در یک مرحله (بدون تمدید) و به مدت ۱۰ روز از امروز ۹۷/۰۴/۱۲ آغاز شد.

مهلت ثبت نام برای بهره مندی از خدمات بیمه تکمیلی سال ۹۸-۹۷ از طریق وب سایت صندوق به ‌نشانی www.honarcredit.ir  و تا ۹۷/۰۴/۲۱ خواهد بود.

مطابق اطلاعیه یادشده، در این قرارداد سطحی جامع از خدمات درمانی در قالب ۳ طرح (امید، آرامش و رفاه) با تعهدات و پوشش‌های فراتر از سال قبل به اعضای این صندوق اعتباری ارائه می‌شود. بر این اساس تلاش شده است حداکثر خدمات با کمترین هزینه برای اعضاء منظور شود. کلیه خدمات به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه بیمانو به اعضاء ارائه خواهد شد.

حسب مقررات، ارائه هرگونه خدمات منوط به عضویت متقاضی در صندوق است. ثبت نام بیمه تکمیلی همانند سال گذشته از طریق وب سایت صندوق انجام خواهد شد.

یادآوری می‌شود، سال گذشته بیش از ۲۱ هزار نفر از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران کشور تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گرفتند.

جهت مشاهده و دانلود جداول تعهدات، شرح خدمات و سقف هزینه پرداختی می‌توانید اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here