زمان انتشار : ۱۱ تیر ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۱:۴۵ | کد خبر : 471490 |

برای استوری خود موسیقی بگذارید

اینستاگرام هر هفته یک خبر جالب برای کاربرانش دارد. به‌ تازگی و در جدیدترین به روز‌رسانی حالا کاربران می‌توانند برای استوری‌هایی که در این شبکه اجتماعی منتشر می‌کنند موسیقی بگذارند. در واقع حالا کاربران علاوه بر اینکه می‌توانند استوری شما را مشاهده کنند می‌توانند آهنگی را که روی آن گذاشته‌اید نیز گوش کنند. اضافه کردن موسیقی به استوری هم اصلاً کار پیچیده‌ای نیست، درست مانند اضافه کردن استیکر یا گیف این کار نیز براحتی انجام می‌شود.

درست از جایی که می‌خواهید استیکر به عکس‌ها یا ویدئوی خود اضافه کنید یک بخش جدید به‌نام موسیقی اضافه شده است. با انتخاب این بخش شما وارد یک گالری می‌شوید که پر از موسیقی است در نهایت نیز می‌توانید یک موسیقی را انتخاب و به استوری خود اضافه کنید. این موسیقی هم می‌تواند بسته به نوع استوری شما باشد. البته تمام این قابلیت جدید به اینجا ختم نمی‌شود. چرا که اینستاگرام به کاربرانش این اجازه را داده که تنها یک بخش خاص از آن موسیقی را روی استوری خود بگذارند. یعنی کاربران این اجازه را دارند که بعد از انتخاب موسیقی بخش دلخواه از این آهنگ را به استوری خود اضافه کنند.

اینستاگرام اعلام کرده است که هم‌اکنون آرشیو موسیقی اینستاگرام حاوی هزاران موسیقی است که البته به مرور زمان به تعداد آن هم اضافه می‌شود. قطعاً قرار داد فیس‌بوک با شرکت‌هایی مانند وارنر موزیک، یونیورسال، سوی و European Publisher در این زمینه به اینستا گرام کمک زیادی کرده است. براساس گفته‌های اینستاگرام این قابلیت جدید فعلاً در برخی کشورها در اختیار کاربران قرار گرفته و به مرور زمان کاربران در سراسر دنیا امکان دسترسی به آن را خواهند داشت. از سوی دیگر امکان انتخاب موسیقی قبل از ضبط ویدئوی یک استوری فعلاً در اختیار دستگاه‌هایی با سیستم عامل ios قرار گرفته است. برای استفاده از این امکان حتماً باید آخرین نسخه به‌روز‌رسانی اینستاگرام را داشته باشید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here