زمان انتشار : ۵ خرداد ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۱:۴۷ | کد خبر : 470161 |

نشست تخصصی روزنامه‌نگاری پهپادی برگزار می شود

شفقنا رسانه- نشست تخصصی « روزنامه‌نگاری پهپادی » روز دوشنبه ۷ خرداد ماه از ساعت ۱۳/۳۰ در دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها، این نشست با حضور متخصصان و پژوهشگران رسانه و ارتباطات، مستند سازان وکارشناسان فعال در حوزه به کارگیری از پهپاد برگزار می‌شود. در این هم اندیشی بسط و توسعه استفاده از پهپاد برای روزنامه‌نگاری، چالش‌های عمده به کارگیری از پهپادی برای جمع آوری اطلاعات، رعایت حریم خصوصی افراد و آزادی‌های مدنی در به کارگیری دوربین‌های هوایی و آشنایی با نحوه کار پهپادها مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

آشنایی با روزنامه‌نگاری پهپادی، ضرورت آموزش تکنولوژی نوین پهپاد در روزنامه‌نگاری و جمع آوری اطلاعات در دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزشی، مزیت‌های عمده بهره‌گیری از پهپاد در ژورنالیسم، رعایت استانداردهای اخلاقی و حفظ حریم خصوصی افراد در استفاده از سیستم‌های پهپاد، بررسی قانونمند کردن جمع‌آوری اطلاعات از طریق پهپاد از محور های مورد بحث در این نشست هستند.

حمید‌ رضا خطیبی، روزنامه‌نگار و مترجم؛ حمید ضیایی‌پرور، مدیر کل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها؛ احسان رحیمی، مشاور مدیر عامل سازمان فناوری، اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران؛  شهروز کیایی، مدیر برنامه و مسئول روابط عمومی گروه فرا‌دید؛ ساجد محمدی، مدیر فنی بخش هلی‌شات شرکت آموت در این نشست سخنرانی می کنند.

نشست تخصصی « روزنامه‌نگاری پهپادی » روز دوشنبه ۷ خرداد ماه از ساعت ۱۳/۳۰ در دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه دوم، پلاک ۱۱ برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام

media.shafaqna.com

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here