زمان انتشار : ۲۹ اردیبهشت ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۰:۲۲ | کد خبر : 469900 |

گوگل نیوز؛اپلیکیشنی برای پیگیری اخبار

شفقنا رسانه-شرکت گوگل از یک اپلیکیشن جدید و منحصر بفرد مبتنی بر هوش مصنوعی تحت عنوان گوگل نیوز (Google News) رونمایی کرد.
به‌گزارش روزنامه ایران، این اپلیکیشن با بهره‌گیری از فناوری هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، عملکرد بسیار هوشمندانه‌ای در حوزه خبر و خبررسانی دارد و برای آن دسته از کاربرانی که در حوزه خبر فعالیت می‌کنند یا علاقه‌مند به پیگیری اخبار روز و لحظه به‌لحظه کشور خود و جهان هستند، بسیار مفید خواهد بود.در صورت مراجعه و ورود به گوگل نیوز، بخش اختصاصی تحت عنوان «برای شما» باز می‌شود که نگاه مختصری به آن دسته از اخباری دارد که شما در گذشته مورد مطالعه قرار داده‌اید و بر اساس علاقه‌مندی‌تان تشخیص می‌دهد که به چه اخباری علاقه بیشتری دارید. به عبارتی دیگر، این اپلیکیشن به الگوریتم‌های فوق پیشرفته‌ای مجهز است که علاقه‌مندی افراد به دسته‌بندی‌های گوناگون اخبار را تشخیص می‌دهد. سپس شما می‌توانید با مراجعه به بخش‌های دیگر، از دسته‌بندی‌های دیگر اخبار نظیر بین‌الملل، اقتصادی، اجتماعی، منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای، سیاسی و غیره مطلع شده و به آنها سر بزنید.
گوگل در ابتدا، تیترهای اخبار و سپس سطر نخست خبرهای مهم، برگزیده و منتخب را به شما نشان می‌دهد تا در صورت دلخواه و لزوم، روی خبر موردنظر کلیک کرده و آن را به طور کامل بخوانید.
بخش دیگری نیز به‌منظور تحلیل اخبار مختلف وجود دارد تا کاربرانی که می‌خواهند علل مختلف یک حادثه را مورد مطالعه قرار دهند، آن را به دقت بخوانند و از مسائل مختلف پیرامون آن مسأله نیز آگاه شوند. اپلیکیشن گوگل نیوز در فروشگاه‌های آنلاین پلی‌استور و اپ‌استور در دسترس کاربران علاقه‌مند به اخبار قرار دارد.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here