زمان انتشار : ۲۳ اردیبهشت ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۴:۵۴ | کد خبر : 469701 |

تقدیر از یک استاد ارتباطات؛در هفته ارتباطات و روابط عمومی

شفقنا رسانه-در مراسم هفته ارتباطات و روابط‌ عمومی با حضور جمعی از استادان این عرصه از علی‌اکبر فرهنگی به پاس سال‌ها فعالیت او در حوزه ارتباطات و رسانه تقدیر می‌شود.

به گزارش ایسنا، در مراسم هفته ارتباطات و روابط‌ عمومی که قرار است با حضور جمعی از فعالان، استادان و دانشجویان دو حوزه ارتباطات و روابط عمومی روز سه‌شنبه (۲۵ اردیبهشت ماه) در دانشگاه سوره برگزار شود، از دکتر علی‌اکبر فرهنگی به پاس سال‌ها فعالیت در حوزه ارتباطات و رسانه تقدیر می‌شود.

حسن خجسته (رییس پژوهشکده ارتباطات پژوهشگاه فرهنگ و ارتباطات)، محمود مختاریان (روزنامه‌نگار پیشکسوت)،  مجید رضاییان (استاد ارتباطات و روزنامه‌نگار باسابقه) و صدیقه ببران (استاد ارتباطات) از جمله افرادی هستند که در این مراسم سخنرانی می‌کنند.

این مراسم روز سه‌شنبه (۲۵ اردیبهشت ماه) ساعت ۱۴:۳۰ در تالار سوره حوزه هنری به میزبانی دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره برگزار می‌شود. در حاشیه این مراسم نمایشگاه کتابی از آثار برخی از استادان این حوزه نیز برگزار می‌شود.

از جمله برنامه‌های دیگر هفته ارتباطات و روابط‌عمومی می‌توان به برگزاری کارگاه‌های آموزشی در حوزه عکاسی خبری و خبرنویسی، بازدید از یکی از خبرگزاری‌ها و اردو علمی و شرکت در همایش علمی روابط عمومی در دانشگاه تربیت مدرس اشاره کرد.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here