زمان انتشار : ۹ اردیبهشت ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۴:۵۶ | کد خبر : 469193 |

نشست «اطلاع رسانی در شرایط بحران» برگزار می شود

شفقنا رسانه- نشست تخصصی «اطلاع‌رسانی در شرایط بحران » در دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها با حضور جمعی از متخصصان ، پژوشگران و اهالی رسانه  برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها، نشست تخصصی « اطلاع رسانی در شرایط بحران» روز دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۴ در دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها برگزار می شود. در این نشست اهمیت نقش اطلاع رسانی در مدیریت بحران، بررسی عملکرد و بهبود مدیریت اطلاع رسانی در شرایط بحران،  راهکارهای رسانه‌ای برای بحران‌زدایی و جلوگیری از تشویش اذهان عمومی، استفاده نوآورانه از شبکه‌ها و رسانه‌های مجازی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

مدیریت ارتباطات در شرایط بحران، چالش‌ و راهبردهای رسانه‌ها در اطلاع رسانی در شرایط بحران، مدیریت اثر بخش رسانه‌ها در تسریع اطلاع‌رسانی در شرایط بحران،  بررسی تاثیر مخرب شایعات و اطلاعات نادرست در افکار عمومی و نقش رسانه‌ها در شرایط بحران، برنامه‌ریزی برای هدایت عملیات رسانه‌ای برای تقویت همبستگی اجتماعی و تقویت روحیه عمومی در مواقع بحران، نقش رسانه‌های فضای مجازی در هنگام مواجهه با بحران از محورهای مورد بحث در این نشست هستند.

اکبر نصر‌اللهی، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز؛ احسان محمدی، روزنامه‌نگار و فعال رسانه‌ای ؛ مهرداد خدیر، عضو شورای سردبیری پایگاه خبری و تحلیلی عصر ایران ؛ صدرا محقق، دبیر سرویس اجتماعی روزنامه شرق؛ حمید ضیایی‌پرور،مدیر کل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ در این نشست سخنرانی می کنند.

نشست تخصصی «اطلاع‌رسانی در شرایط بحران» روز دوشنبه (۱۰ اردیبهشت ماه) ساعت ۱۴ در دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه دوم، پلاک ۱۱ برگزار می‌شود.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here