زمان انتشار : ۴ اردیبهشت ,۱۳۹۷ | ساعت : ۱۴:۴۹ | کد خبر : 469027 |

۹۱ رسانه جدید مجوز فعالیت گرفتند

شفقنا رسانه-دبیر هیات نظارت بر مطبوعات از صدور مجوز انتشار‌ فعالیت ۹۱ رسانه مکتوب و الکترونیک در فروردین ماه ۹۷ خبر داد.

به گزارش ایرنا،سید علاالدین ظهوریان درباره مصوبات نخستین جلسه هیات نظارت بر مطبوعات در سال ۹۷، اظهار داشت: در جلسه هیات نظارت بر مطبوعات، شماری از تقاضاهای صدور مجوز رسانه‌ها بررسی شد که طی آن با صدور مجوز فعالیت برای ۹۱ رسانه مکتوب و الکترونیک موافقت شد.
دبیر هیات نظارت بر مطبوعات افزود: همچنین در ادامه این جلسه با رای اعضای هیات، تغییر وضعیت ۴۶ رسانه مورد موافقت قرار گرفت.
رسانه های الکترونیک، مکتوب، مجازی و پایگاههای خبری از جمله رسانه هایی هستند که برای آنها مجوز فعالیت صادر شده است.
ارائه مجوز در دولت های یازدهم و دوازدهم روند سریع تری به خود گرفته به طوریکه فاصله زمانی صف انتظار به کمتر از شش ماه کاهش یافته و هر ماه با توجه به تشکیل جلسات مستمر با حضور تمامی اعضا و شخص وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سیر صعودی به خود گرفته است.
تمامی مراحل درخواست صدور مجوز، ثبت و تغییر وضعیت رسانه و مطبوعات در راستای سیاست دولت، به صورت الکترونیکی و بدون نیاز به حضور افراد انجام و پیگیری می شود.
هیات نظارت بر مطبوعات در مجموع طی سال ۹۶ برای بیش از ۳۷۶ رسانه اعم از مکتوب، الکترونیک و پایگاههای خبری و سایت ها مجوز فعالیت صادر کرده است.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here