زمان انتشار : ۲۸ آذر ,۱۳۹۶ | ساعت : ۲۳:۵۰ | کد خبر : 464732 |

اجرای فایل‌های «آفیس» و «پی‌دی‌اف» در گوشی

شفقنا رسانه- روزنامه ایران نوشت:

امروزه کاربران بیشتر کارهای خود را با گوشی انجام می‌دهند که یکی از این موارد اجرای فایل‌های آفیس است اما همه گوشی‌ها یا تبلت‌ها نمی‌توانند براحتی این کار را انجام دهند و به همین دلیل هم اپلیکیشن‌هایی ویژه این موضوع طراحی شده است. از بهترین این اپلیکیشن‌ها می‌توان به WPS Office + PDF اشاره کرد که یک نرم‌افزار توانمند برای اجرا کردن فایل‌های آفیس و پی‌دی‌اف در گوشی و تبلت‌های اندرویدی است. این نرم‌افزار دارای پردازشگر متن است و در آن می‌توانید ضمن اجرای فایل‌های متنی، آنها را ویرایش و ذخیره‌سازی کنید. همچنین اگر فایل پی‌دی‌اف نیز داشته باشید، می‌توانید آن را در این نرم افزار اجرا کنید. قرار دادن رمز روی اسناد و تهیه نسخه بک آپ از آنها نیز از دیگر ویژگی‌های این نرم‌افزار است.
از ویژگی‌های اپلیکیشن اندرویدی WPS Office + PDF می‌توان به پشتیبانی از فرمت‌های مختلف ازجمله doc، docx، wpt و dotm، dotx، docm و dot اشاره کرد. فرمت‌هایی همچون xls، xlsx، xlt، xltx، csv، xml، et وett نیز با این نرم‌افزار هماهنگی دارند. این اپلیکیشن اندرویدی همچنین از فرمت‌‌هایی مانند pdf، ppt، pot، dps، dpt، pptx، potx، ppsx پشتیبانی می‌کند. فرمت‌هایی همچون txt، log، lrc، c، cpp، h و asm نیز با این اپلیکیشن اندرویدی سازگار هستند. از دیگر فرمت‌هایی که توسط این نرم‌افزار پشتیبانی می‌شود می‌توان به s، java، asp، bat، bas، prg، cmd، zip اشاره کرد.
بخشی دیگر از قابلیت‌های این اپلیکیشن اندرویدی، اجرای فایل‌های آفیس و تهیه نسخه پشتیبان است. این نرم‌افزار که پتانسیل‌های قابل توجهی دارد همچنین قابلیت رمز‌گذاری کردن روی فایل‌ها را دارد و می‌تواند در سرویس‌های ابری آپلود شود. اجرای فایل‌های پی دی اف نیز از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن اندرویدی است. اگر شما هم علاقه‌مند هستید تا این اپ را در اختیار داشته باشید می‌توانید WPS Office + PDF v10.7.2 را به طور رایگان از سایت
p30world.com دانلود کنید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here