زمان انتشار : ۲۶ آذر ,۱۳۹۶ | ساعت : ۱۵:۱۴ | کد خبر : 464616 |

بحران کاغذ به روایت «صدا»

شفقنا رسانه- سردبیر «صدا» با اشاره به اینکه این هفته‌نامه به دلیل بحران کاغذ شنبه منتشر نشده است، گفت: به امید خدا «صدا» از هفته بعد منتشر می‌شود؛ البته به نظرم بحران کاغذ تا هفته بعد حل نخواهد شد؛ بنابراین نشریات باید کاغذ را از راه دیگری مانند دلال‌ها تهیه کنند و هزینه بیشتری برای خرید کاغذ صرف کنند.

اکبر منتجبی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به وضعیت کاغذ در بازار بیان کرد: کاغذ به گمرک و بندر رسیده، اما هنوز ترخیص نشده و در اختیار کاغذ فروش‌ها قرار نگرفته است. مشکلی که به وجود آمده این است که در بازار کاغذ وجود ندارد. کاغذ باید با کیفیت و استاندارد باشد. جنس کاغذ، نوعی احترام به خواننده و مخاطب است. یعنی کاغذی که سیاه است و جوهر پس می‌دهد، نباید در اختیار مردم قرار بگیرد. این نوع کاغذها درجه سه و چهار هستند و مناسب نیستند. ما کاغذی که کیفیت خوب داشته باشد در بازار پیدا نکردیم.

سردبیر هفته‌نامه «صدا» اضافه کرد: حدود ۶۰ روزنامه در تهران منتشر می‌شود که از بین آن‌ها اسم ۱۰ روزنامه را شنیده‌اید و ۵۰  روزنامه دیگر را که سال‌هاست منتشر می‌شود یا ندیدید و یا نمی‌دانید کجا منتشر می‌شود. مگر می‌شود که نشریه‌ای هر روز منتشر شود و مسوولان آن اصرار داشته باشند که ضرر بدهد؟ پس قطعا این روزنامه‌ به رانت وصل است و فسادی در این داستان وجود دارد.

متن کامل را اینجا بخوانید.

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here