زمان انتشار : ۸ اردیبهشت ,۱۳۹۴ | ساعت : ۰۷:۰۶ | کد خبر : 460055 |

رکورد جدید مایکروسافت در فروش گوشی

شفقنا رسانه– کمپانی بزرگ نرم افزاری دنیا، مایکروسافت با خرید بخش موبایل نوکیا و سیستم عامل ویندوزش، توانست در بازار گوشی های هوشمند جایگاه بسیار خوبی پیدا کند و سری جدید گوشی های لومیا را معرفی نماید. مایکروسافت گوشی های هوشمند لومیای خود را با قابلیت های عالی و طراحی زیبایی همراه می کند که کاربران زیادی به سمت خرید این محصولات روی آورده اند.
جی اس ام آریا نوشت: مایکروسافت توانسته در سه ماهه‌ اول سال ۲۰۱۵ میلادی، ۶.۸ میلیون دستگاه گوشی لومیا را به فروش برساند که در مقایسه با همین دوره زمانی در سال گذشته ۲۰۱۴، افزایش ۱۸ درصدی را نشان می‌ دهد.
براساس اطلاعات منتشر شده از طرفی فروش نسبت به سه ماهه‌ چهارم ۲۰۱۴ تا هجده درصد کاهش داشته است که دلیل آن می‌ تواند گرایش‌ های فصلی باشد. این شرکت بزرگ همچنین از فروش ۲۴.۷ میلیون دستگاه تلفن همراه معمولی نیز خبر داد که این آمار کمتر از سه ماهه‌ مشابه در سال قبل است.
مایکروسافت تنها ۱.۴ میلیارد دلار از فروش لومیا بدست آورده که نسبت به همین دوره زمانی در سال گذشته ۱۶ درصد کاهش داشته و احتمالا فروش دستگاه‌ های ارزان قیمت با حق امتیاز کمتر در آن زمان است.

رکورد فروش لومیا


سه‌ ماهه‌ اول ۲۰۱۵ سومین فصل فروش سرفیس پرو ۳ کمپانی مایکروسافت است و این شرکت توانسته با فروش تبلت‌ های سرفیس خود ۷۱۳ میلیون دلار درآمد کسب کند که در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته ۴۴ درصد افزایش نشان می‌دهد.
فروش سرفیس پرو ۳ با قیمت گران منجر به افزایش درآمد این شرکت شده گرچه آماری از میزان فروش‌ آنها منتشر نشده است.

رکورد فروش تبلت سرفیس


مایکروسافت با سیستم عامل پرطرفدار ویندوز خود که اکنون نسخه هایی را برای تبلت، گوشی های هوشمند و حتی ساعت هوشمند جدید خود نیز ارائه کرده، کاربران زیادی در سراسر جهان را متوجه خود خواهد کرد، چون سیستم عامل ویندوز از جایگاه عالی در دنیای تکنولوژی برخوردار می باشد و کارهای بزرگی توسط دانشمندان و محققان از طریق این سیستم عامل انجام شده است.
انتهای پیام

 

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here