زمان انتشار : ۸ اردیبهشت ,۱۳۹۴ | ساعت : ۰۸:۵۱ | کد خبر : 460050 |

محصول لوکس اپل از راه رسید

شفقنا رسانه کمپانی اپل در بین کاربران فناوری در سراسر جهان بسیار محبوب است و محصولات قدرتمند و زیبایی را وارد بازار کرده است. با اینکه محصولات این کمپانی از قیمت بالایی برخوردار هستند، اما باز کاربران سعی می کنند تا یکی از این محصولات را خریداری کنند.
جی اس ام آریا نوشت: اطلاعات زیادی درمورد ساعت هوشمند اپل منتشر شده است و کاربران زیادی مشتاق و منتظر عرضه این محصول پوشیدنی هوشمند این کمپانی بوده اند. پس از رونمایی و پیش فروش اپل واچ، بالاخره این دستگاه هوشمند از راه رسید و رسما وارد فروشگاه‌ های اپل شده است.
این ساعت هوشمند اپل، قابلیت های عالی به همراه دارد و مدیران این کمپانی ادعا دارند که این گجت، بهترین و قدرتمندترین محصول پوشیدنی هوشمند موجود در بازار می باشد.
این ساعت را “جانی آیو” ((J. Ive) طراح ارشد اپل) طراحی کرده است و طی کنفرانس Conde Nast International که در فلورانس ایتالیا برگزار شد، این فرد حضور داشت و به سوالات پاسخ داد.

اپل واچ


براساس قیمت بسیار گران و طراحی زیبا، تعدادی از کاربران و دیگر شرکت های موحودر در بازار فناوری، آیفون و آی پد را جزءدستگاه‌ های لوکس می‌ دانند، در این بین اپل واچ رسما به دنیای کالاهای لوکس تعلق دارد. اپل واچ ساعتی است گران‌ قیمت با عملکردهای بسیار متفاوت که از ۴۹ دلار آغاز می‌شود و در مدل طلایی به ۱۷ هزار دلار می‌ رسد.

در این کنفرانس یک سوال بارها تکرار شد که آیا “اپل با تولید اپل واچ می خواهد با ساعت‌ های لوکس بازار رقابت کند؟”، اما Ive جواب منفی به این سوال داد و در این باره توضیحاتی را مطرح کرد.  طراحی اپل واچ به این خاطر نبود که می‌توانیم ساعت بهتری طراحی کنیم یا بخواهیم با ساعت سازان بازار رقابت کنیم. طراحی اپل واچ به این خاطر بود که مچ دست محل بسیار عالی برای قراردادن تکنولوژی می باشد. بنابراین هدف اصلی از تولید آن کاملا متفاوت با انگیزه ای بود که برای طراحی آیفون داشتیم.
این توضیحات شاید واقعیت داشته باشد، اما تیم بازاریابی و فروش اپل هدف دیگری را دنبال می‌ کنند، چون به هنگام معرفی این ساعت هوشمند در پاریس یک فروشگاه کالای لوکس برای فروش آن درنظر گرفته شد و حتی فروش اپل واچ در برخی شهرها ابتدا به شکل اختصاصی از طریق فروشگاه‌ های کالای لوکس امکان پذیر بود.
انتهای پیام

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here