زمان انتشار : ۹ اردیبهشت ,۱۳۹۴ | ساعت : ۰۳:۳۴ | کد خبر : 460036 |

راه‌اندازی شبکه ویدیویی مخالف آل‌سعود در یوتیوب

شفقنا رسانه– یکی از سرشناس ترین جوانان مخالف رژیم آل سعود، از راه اندازی یک شبکه ویدیویی مخالف رژیم عربستان سعودی در سایت یوتیوب خبر داد.
به گزارش مهر، «عمر بن عبدالعزیز» از سرشناس ترین جوانان مخالف رژیم آل سعود به شمار می رود. وی که فعالیت بسیار گسترده ای مخالف آل سعود در فضای مجازی دارد، طی چند روز اخیر یک شبکه ویدیویی مخالف آل سعود در سایت یوتیوب راه اندازی کرده و با انتشار کلیپی از خود از همه شهروندان عربستانی خواسته که کیلیپ ها، تصاویر، گزارش، اخبار و هر مطلب دیگر مخالف آل سعود را برای وی ارسال کنند تا آن را در شبکه تازه تأسیسش که شبکه «بیداری» نام دارد، پخش کند.

او در ادامه این پرسش را مطرح کرده که چرا مقامات رژیم آل سعود اینقدر از شبکه های اجتماعی مانند شبکه «بیداری» که فقط یک شبکه یوتیوبی است، ترس و وحشت دارند؟

لازم به ذکر است این فعال مخالف رژیم آل سعود، در سال های گذشته نیز با ابتکاری دیگر خشم آل سعود را برانگیخته بود. او در آن زمان برنامه ای بنام «فتنه» تولید و از طریق یوتیوب منتشر کرد. وی در آن برنامه اسناد زیادی علیه آل سعود منتشر کرد.

ناگفته نماند بسیاری از هواداران آل سعود به صفحه شخصی «عمر بن عبدالعزیز» رفته و علیه او مطالبی را منتشر کرده اند. وی هم تلاش کرده با مطرح کردن چند پرسش به انتقادات آنان پاسخ دهد. او نوشته است: اگر مجلس واقعی و قانون اساسی درست و واقعی داشته باشیم و با فساد مبارزه کنیم و زندانیان سیاسی و زندانیان آزادی بیان را آزاد کنیم، چنین رژیمی در کار نخواهد بود.

انتهای پیام

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here