زمان انتشار : ۹ اردیبهشت ,۱۳۹۴ | ساعت : ۰۵:۱۰ | کد خبر : 460028 |

خیابانی به نام «حسین قندی» نامگذاری می شود

شفقنا رسانه– صبح امروز دو فوریت نامگذاری خیابانی به نام استاد حسین قندی استاد برجسته روزنامه‌نگاری که هفته گذشته به دیار باقی شتافت به تصویب اکثریت اعضای شورای شهر رسید.

به گزارش ایسنا، در پی امضای درخواستی توسط جمع کثیری از روزنامه‌نگاران، خبرنگاران ، شاگردان و همکاران زنده‌یاد استاد حسین قندی، در صد و چهل و هشتمین جلسه رسمی شورای شهر تهران دوفوریت نامگذاری خیابانی به نام این استاد به تصویب اکثریت اعضاء رسید و بررسی‌ها در کمیته نامگذاری برای انتخاب خیابان آغاز شد.

مهدی چمران با اعلام این خبر گفت: قطعا شورای شهر در راستای حفظ نام این مرد بزرگ، خیابانی را به نام این فرد خواهد کرد.

در ادامه جلسه دو فوریت نامگذاری این خیابان به تصویب اکثریت اعضای شورا رسید و بررسی‌ها در کمیته نامگذاری برای انتخاب خیابان آغاز شد.

به گزارش ایسنا، بر اساس این گزارش همچنین در جلسه امروز شورای شهر قرار است لایحه آیین‌نامه توسعه ساماندهی و ارتقای کارآفرینی در شهر تهران، همچنین ممنوعیت نصب اعلانات فاقد مجوز در شهر تهران بررسی و رسیدگی شوند.

مهدی چمران در صد و چهل و هشتمین جلسه رسمی شورای شهر تهران همچنین با اشاره به آغاز هفته شوراها گفت: شوراهای روستایی سهم زیادی در پیشبرد اهداف ملی دارند.

وی با بیان اینکه تلاش صادقانه شوراهای روستایی و محلات توانست جایگاه آنها را ارتقاء دهد، گفت: شوراها نقش زیادی در حل مشکلات مردم دارند و با وجود مشکلات زیاد توانسته‌اند گام‌های موثری بردارند.

به گفته رییس شورای شهر تهران ۹۰ هزار شورای روستایی در کشور وجود دارند که خود را اداره می‌کنند.

انتهای پیام

 

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here