زمان انتشار : ۱۰ اردیبهشت ,۱۳۹۴ | ساعت : ۰۶:۳۸ | کد خبر : 459996 |

اطلاعاتی از تبلت سرفیس پرو ۴ مایکروسافت

شفقنا رسانه– کمپانی بزرگ مایکروسافت توانست با سیستم عامل ویندوزش توجه کاربران زیادی را به سمت خود جلب کند. این کمپانی به تولید محصولات همراه هوشمند نیز روی آورده و دستگاه های قدرتمندی را معرفی کرده است. این کمپانی اکنون تصمیم دارد تا نسخه چهارم تبلت سری سرفیس خود را وارد بازار کند.
جی اس ام آریا نوشت: اصولا کمپانی ها قبل از عرضه نسخه جدید از یک محصول خود، قیمت مدل‌ های قبلی را کاهش می‌ دهند تا بر میزان فروش آنها در بازار بیفزایند. درهمین راستا کاهش قیمت سرفیس پرو ۳ مایکروسافت خبرهایی درمورد احتمال عرضه سرفیس پرو ۴ این کمپانی را افزایش داده است.
کمپانی مایکروسافت به تازگی از نسخه ۱۰ ویندوز خود رونمایی کرده است و بروزرسانی آن را برای بیشتر گوشی های هوشمند ویندوزی و تبلت هایش ارائه کرده است که به این نسخه جدید قابلیت های بسیار خوبی اضافه شده است.
تبلت سرفیس پرو ۳ در برخی فروشگاه‌ ها با قیمت پایین ۶۰۰ دلاری عرضه می‌ شود که به معنای کاهش ۲۰۰ دلاری قیمت آن در ماه های اخیر است و همچنین برخی فروشندگان، سرفیس پرو ۳ را همراه با یک هدیه ۵۰ دلاری عرضه می‌ کنند.

تبلت Surface pro 4


براساس اطلاعاتی که بدست آمده، سرفیس پرو ۴ در کنفرانس Builders Developer در معرض دید کاربران قرار خواهد گرفت. این کنفرانس از تاریخ ۲۹ آوریل تا اول ماه می در سان فرانسیسکو برگزار می‌شود.
مایکروسافت آمارهای فروشش برای سال آینده را پیش بینی کرده و امیدوار است چهار میلیون دستگاه از سرفیس پرو ۴ را به فروش برساند. این کمپانی در مجموع ۱۵ میلیون دستگاه تبلت ویندوزی را در سال گذشته به فروش رسانده و با برنامه ریزی هایش می خواهد امسال شاهد رشد ۳۰ درصدی فروشش باشد.
از ویژگی احتمالی موجود در سرفیس پرو ۴ می توان به استفاده از تراشه Core M Broadwell شرکت اینتل به جای پردازنده‌ های Haswell Dual-Core i5 و i7 اشاره کرد.

انتهای پیام

 

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here