زمان انتشار : ۱۰ اردیبهشت ,۱۳۹۴ | ساعت : ۰۷:۴۴ | کد خبر : 459991 |

برنامه‌ای علیه به‌روز رسانی خودکار گوشی های هوشمند

شفقنا رسانه– آیا تاکنون با نوتیفیکیشن به روز رسانی خودکار برنامه هایتان مواجه شده اید؟ با نصب برنامه ای کاربردی می توانید مانع از این به روزرسانی شوید.

به گزارش مهر، به روز رسانی خودکار برنامه های اسمارت فون نه تنها می تواند از دست رفتن شارژ باطری تلفن همراه را به دنبال داشته باشد بلکه می تواند از حجم اینترنت مصرفی کاربران نیز بکاهد. این به روز رسانی حتی در زمانی که صفحه اسمارت فون خاموش باشد نیز اتفاق می افتد. برای مثال به روز رسانی خودکار بازی ها، شبکه های اجتماعی و …

اما با نصب برنامه متفاوتی با نام Servicely می توان مانع از به روز رسانی خودکار برنامه های اسمارت فون شد. Servicely می تواند برنامه هایی که نیازی به آپدیت نداشته و در پس زمینه گوشی هستند را کنترل کند تا آپدیت یا به روز رسانی در آنها انجام نشود. کاربران با زمان بندی صحیح به این اپلیکیشن اجازه می دهند تا در بازه زمانی مشخصی به کنترل برنامه ها بپردازد. در صورتی که برنامه ای به صورت خودکار در حال به روز رسانی باشد، این برنامه مانع از آپدیت شده و آن را متوقف می کند.

با نصب این برنامه می توان کنترل باتری اسمارت فون ها و همینطور حجم مصرفی اینترنت را در اختیار داشت. این برنامه از قابلیت نصب بر پلتفورم های اندروید و iOS را برخوردار است.

اپ

انتهای پیام

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here