زمان انتشار : ۶ خرداد ,۱۳۹۴ | ساعت : ۰۸:۰۳ | کد خبر : 459434 |

انتظامی: تهدید رسانه های نوظهور جدی است

شفقنا رسانه– معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هجوم رسانه های نوظهور و شبکه های متنوع اجتماعی در دوره معاصر را تهدیدی برای رسانه های مختلف اعم از دیداری، شنیداری، مکتوب و الکترونیک دانست.

به گزارش ایرنا، حسین انتظامی روز سه شنبه، تهدید رسانه های نوظهور را جدی خواند و افزود: با این حال سه گروه از رسانه ها اعم از اختصاصی، بین المللی، محلی و تخصصی دارای فرصتی بیشتر می شوند.

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با توجه به اینکه تحولات رسانه ای و نرم افزارهای نوین ارتباطی، حتی رادیو – تلویزیون را نیز تحت تاثیر قرار داده، هر میزان رسانه ها در موضوعات جزئی تر و اختصاصی تر وارد شوند، اقبال هم نسبت به آنها بیشتر خواهد شد. 

عضو شورای هیات نظارت بر مطبوعات که در حاشیه بازدید از روزنامه صبا سخن می گفت، با ارائه آماری از شمارگان روزنامه های ورزشی و اقتصادی در کشور، به خلاء انتشار روزنامه های فرهنگی و هنری نسبت به سایر حوزه ها اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به فضای فعلی روزنامه ها، حضور روزنامه های تازه تاسیس در حوزه فرهنگ و هنر روی دکه یک اتفاق منحصر به فرد است و باید قدر این حضور را دانست و از آنها بیشترین بهره را برد.

انتظامی اضافه کرد: حضور یک روزنامه فرهنگی با پوشش حوزه های مختلف فرهنگ و هنر در اطلس رسانه ای کشور، یک اتفاق مهم است به ویژه که این روزنامه می تواند در حیطه های مختلف از نظارت های اجتماعی و ذائقه سازی تا فرهنگ سازی و تقویت جریان های ارزشمند فرهنگی هنری تاثیرگذار باشد.

انتهای پیام

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here