زمان انتشار : ۷ خرداد ,۱۳۹۴ | ساعت : ۰۲:۱۰ | کد خبر : 459422 |

رضایتمندی مردم از حوزه سلامت مرهون تلاش روابط عمومی‌هاست

شفقنا رسانه– رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از تلاش‌های مدیران روابط عمومی‌ها در پیشبرد بخش اطلاع رسانی طرح تحول سلامت قدردانی کرد.

به گزارش کاوشگران روابط عمومی به نقل از  باشگاه باشگاه خبر نگاران جوان، دکتر زارع‌نژاد در اجلاس مدیران روابط عمومی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور ضمن بیان این مطلب و قدردانی از تلاش های مدیران روابط عمومی‌ها در طول ۱. ۵ سال گذشته خاطرنشان کرد روابط عمومی‌های دانشگاه‌ها به رغم همه کمبودهای اعتباری و ساختاری از همه ظرفیت‌های اطلاع رسانی حوزه سلامت استفاده کردند و اطلاع رسانی طرح تحول سلامت را به خوبی پیش بردند .

دکتر زارع‌نژاد خطاب به مدیران روابط عمومی دانشگاه‌ها، سازمان‌ها و معاونت‌های ستاد مرکزی گفت: اگر امروز مردم رضایتمندی نسبی از حوزه سلامت دارند بخشی از آن مرهون تلاش شماست و اگر روابط عمومی مرکز در حوزه پایگاه اطلاع رسانی رتبه بر‌تر را در سطح کشور به دست آورده است، نتیجه تلاش تک تک شما همکاران است .

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه اجرای طرح تحول سلامت، خواست مقام معظم رهبری، دولت و همه ارکان حاکمیت است، یادآور شد: اگر پیشرفت و موفقیتی در اجرای این طرح داشته باشیم نشان دهنده توانمندی نظام در اجرای طرح‌ها و برنامه‌های بزرگ است و اگر چالشی در این حوزه باشد، آسیب آن متوجه همه است و در حال حاضر حوزه سلامت تابلوی حاکمیت شده است .

دکتر زارع‌نژاد اظهار امیدواری کرد که با هم افزایی همه مدیران روابط عمومی و با رفع مشکلات اعم از ساختاری و اعتباری، شاهد پویایی و اثربخشی در حوزه اطلاع رسانی وزارت بهداشت باشیم .

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اجرای پیمایشی در دی ماه ۹۳ در معاونت اجتماعی وزارت کشور که درخصوص سنجش سرمایه‌های اجتماعی و به سفارش مسئولین ارشد نظام صورت گرفت اشاره کرد و گفت: نتایج این پیمایش که در مورد سنجش سرمایه‌های اجتماعی در همه بخش‌های صنعت، خدمات و اشتغال بوده است نشان داد که مردم در حال حاضر بیشترین رضایتمندی را از حوزه «سلامت» و سپس «امنیت» دارند .

دکتر زارع‌نژاد تصریح کرد: نتیجه این پیمایش نشان می‌دهد که در طول یک سال و نیم گذشته به همت مسئولان حوزه سلامت سرمایه اجتماعی برای نظام فراهم شده است و امیدوار هستیم با تلاش و پیگیری مضاعف در بخش اطلاع رسانی، سرمایه‌های اجتماعی بدست آمده را به درستی مراقبت و حفاظت کنیم .

انتهای پیام

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here