زمان انتشار : ۸ خرداد ,۱۳۹۴ | ساعت : ۰۲:۵۹ | کد خبر : 459407 |

برگزیدگان جشنواره رسانه های غرب کشور در لرستان معرفی شدند

شفقنا رسانه– هشتمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های غرب کشور روز چهارشنبه با معرفی نفرات برتر پایان یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مراسم اختتامیه این جشنواره با حضور استاندار لرستان، مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس هیات مدیره اتحادیه مطبوعات محلی کشور ، برخی مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانهای همجوار و مسوولان استانی در خرم آباد برگزار و برندگان سه بخش اصلی معرفی شدند.

در بخش ویژه شعار سال خبرگزاری مهر لرستان، خبرگزاری فارس همدان و رسانه طلیعه امید از همدان به ترتیب اول تا سوم شدند.

پایگاه خبر یافته از لرستان، نشریه ایوار لرستان و خبرگزاری ایکنا در لرستان در بخش محیط زیست که تنها مختص رسانه های لرستان بود به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش مقاله پیشگامان زاگرس لرستان، سیمره لرستان و خبرگزاری مهر ایلام اول تا سوم شدند و اثر مجید سلیمانی نژاد خبرگزاری ایرنا شایسته تقدیر شناخته شد.

در قسمت سرمقاله و یادداشت اثر همدان پیام و سیروان کردستان به طور مشترک سوم شدند، اثر پایگاه خبری یافته لرستان دوم و سیمره لرستان سوم شد.

در بخش عکس نیز با تقدیر از اثر خبرگزاری ایسنا کردستان، اثر بهمن زاری از ایرنا کرمانشاه اول شد و آثار خبرگزاری ایکنا همدان و سیمره لرستان نیز دوم و سوم شدند.

درطراحی، صفحه آرایی و گرافیک نفر اول مشترک از استان کرمانشاه و همدان پیام،رتبه دوم مشترک از کرمانشاه و نشریه پیشوک لرستان و رتبه سوم نیز به طور مشترک به کرمانشاه و سیمره لرستان اختصاص یافت.

هیات داوران اثر هفته نامه بامداد لرستان و سیمره لرستان را اول و دوم بخش طنز معرفی کرد و هیچ اثری را حائز رتبه سوم ندانست.

در بخش تیتر ایسنا همدان، همدان پیام و سفیرافلاک لرستان اول تا سوم شدند و اثر نسیم غرب کرمانشاه نیز شایسته تقدیر شد، همچنین در قسمت خبر روزنامه صدای ملت از ایلام، خبرگزاری مهر لرستان و خبرگزاری فارس کردستان اول تا سوم شدند.

هیات داوران جایزه نفر سوم بخش مصاحبه را به طور مشترک به سیروان کردستان و همدان پیام ، نفر دوم را نیز به صورت مشترک به کاسیت لرستان و آوای کرمانشاه اختصاص داد و جایزه نخست این بخش نیز به روژان کردستان اهدا شد.

در بخش گزارش نیز اثر خبرگزاری مهر لرستان، فرزاد نویدی از خبرگزاری ایرنا کردستان و اثر روژان از استان کردستان نیز اول تا سوم شده و گزارش پایگاه خبری یافته لرستان شایسته تقدیر شد.

هشتمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های غرب کشور با ۱۵۰۰ اثر از ۴۸۰ فعال رسانه ای پس از سه روز برگزاری در خرم آباد به کار خود پایان داد.

انتهای پیام

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here