زمان انتشار : ۱۰ خرداد ,۱۳۹۴ | ساعت : ۰۴:۲۷ | کد خبر : 459384 |

بازار بزرگ تهران، آنلاین شد

شفقنا رسانه– بازار بزرگ تهران با امکان ورود به هر سرا و تیمچه و با طیف وسیعی از عرضه کنندگان انواع کالا با مدلی فناورانه توسط یک استارتاپ، مجازی شد؛ در این بازار مجازی امکان اجاره فروشگاه نیز وجود دارد.

به گزارش مهر، نخستین بازار آنلاین کشور امکان فعالیت در فضای مجازی را برای صاحبان کسب و کارهای مختلف فراهم می کند.

استارتاپ کالاگرد، مدل فناورانه بازارهای بزرگی همچون بازار تهران است که امکان ورود به هر سرا و تیمچه ای را با طیف وسیعی از عرضه کنندگان کالا ممکن می کند و در واقع نوعی بانک اطلاعاتی کالا و قیمت محسوب می شود که با هدف تسریع و تسهیل فرایند انتخاب و خرید کالاهای گوناگون بازار به صورت آنلاین پیاده‎سازی شده است.

این بانک اطلاعاتی حاوی بیش از ۲۰۰ هزار قلم کالا با جداول اطلاعات کامل است و تمامی صاحبان کسب و کار بدون محدودیت، با فضایی که در اختیارشان قرار می‎گیرد، می‎توانند ضمن معرفی محصول، آن را به فروش برسانند؛ از طرفی مصرف‏ کننده نیز می‎تواند از طریق این سایت به صاحبان کسب و کار وصل شود و با مقایسه کالاها و قیمت آنها، آنچه می‎خواهد را به راحتی خریداری کند.

در این فضای آنلاین، صاحبان کسب و کار نیز می توانند صاحب فروشگاه شوند و با اجاره فضایی در بازار آنلاین، محصولات خود را به صورت آنلاین بفروش برسانند.

تحلیل بازار برای توسعه کسب و کار و جلوگیری از سفرهای درون شهری و خرید کالا از طریق رایانه یا موبایل بدون صرف زمان و طی مسافت های طولانی از جمله ویژگیهای این بازار آنلاین است.

انتهای پیام

 

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here