زمان انتشار : ۱۱ خرداد ,۱۳۹۴ | ساعت : ۰۳:۲۹ | کد خبر : 459355 |

لومیایی با صفحه نمایش خمیده

شفقنا رسانه– کمپانی مایکروسافت که مدتی است به دنیای گوشی های هوشمند پا گذاشته است، سعی دارد تا با طراحی محصولات قدرتمند همراه با ویژگی های خاص توجهات را به سمت خود جلب کند. اکنون خبرهایی از مایکروسافت به گوش می رسد که در حال کار بر روی یک لومیای جدید با صفحه نمایشی خمیده است.
به گزارش جی اس ام آریا، مایکروسافت پس از خرید کمپانی نوکیا، محصولات سری لومیا را با قابلیت های جدید و عالی طراحی و معرفی کرده است و اکنون درمورد گوشی هوشمند جدید این کمپانی یک سری اطلاعات منتشر شده که آن را به یک پرچمدار فوق العاده تبدیل خواهد کرد.
پس از اینکه کمپانی سامسونگ، نخستین گوشی هوشمندش، گلکسی نوت اج را با طراحی خمیده و منحنی وارد بازار کرد، باعث شد تا دیگر کمپانی های تولیدکننده نیز به فکر طراحی همچین محصولی بیفتند تا طرفدارانشان را راضی نگه دارند و از دست ندهند.

لومیای جدید با صفحه نمایشی خمیده


کمپانی مایکروسافت انگار تصمیمات جدیدی را برای آینده این نوع محصولات خود گرفته است و وارد تولید بخش این نوع محصولات خمیده نیز شده است. براساس اطلاعاتی که توسط  مبنع leakster منتشر شده، تصاویری بدست آمده است که بخش جلویی یک گوشی هوشمند را نشان می دهد که سمت چپ آن حالتی قوس دار دارد و صفحه نمایش آن نیز خمیده می باشد، که می توان احتمال بسیار زیای داد که در سمت راست نیز این حالت قوسی و کمانی وجود داشته باشد. همچنین در این تصاویر مشخص شده که سیستم عاملی که بر روی این گوشی اجرا می شود، ویندوزفون است. در قاب جلو براساس تصویر بدست آمده، آدرس وب سایت proto.nokia.com مشخص می باشد.
با این اطلاعاتی که به بیرون درز پیدا کره، مایکروسافت در حال کار بر روی این طرح است و به احتمال زیاد با نسخه نهایی ویندوز ۱۰ وارد بازار می شود و با قابلیت های قدرتمندش می تواند با ورودش به بازار، سروصدای زیادی به پا کند. بنابر سخنانی که خود مایکروسافت پیش از این اعلام کرده بود، پس از عرضه نسخه نهایی سیستم عامل ویندوز ۱۰، نسل بعدی پرچمدار سری لومیا با تفاوت های بسیار زیاد و فوق العاده معرفی خواهد شد.

 

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here