زمان انتشار : ۱۱ خرداد ,۱۳۹۴ | ساعت : ۰۶:۳۴ | کد خبر : 459345 |

اجرای مرحله دوم ساماندهی سیم‌کارتهای اپراتورها

شفقنا رسانه– معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری از اجرای مرحله دوم طرح ساماندهی سیم‌کارتهای فاقد اطلاعات مشخص خبر داد.

به گزارش ایسنا، غلامرضا داداش‌زاده گفت: با اجرای مرحله اول این طرح و دریافت کد ملی مشترکان تلفن همراه، در حال حاضر اطلاعات افراد حقیقی که بیش از ۱۰ سیم‌کارت اعتباری و یا دائمی به نامشان ثبت شده، استخراج شده است.

او افزود: با توجه به اینکه افراد حقیقی از نظر قانونی نمی‌توانند بیش از ۱۰ سیم‌کارت داشته باشند، در مرحله دوم اجرای طرح ساماندهی سیم‌کارتهای فاقد اطلاعات مشخص به تمامی مشترکان این سیم‌کارتها پیامکی ارسال می‌شود تا با مراجعه به امور مشترکین اپراتور خود، سیم‌کارتهای فعال مورد نیازشان را اعلام کنند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر در اپراتور ایرانسل هزار و ۷۴۵ مشترک اعتباری و در اپراتور همراه اول ۶۲۰ مشترک دائمی و ۳۵ هزار و ۳۲ مشترک اعتباری بیش از ۱۰ سیم‌کارت دارند، درباره مهلت زمانی مراجعه به امور مشترکین عنوان کرد: مشترکان دارای بیش از ۱۰ سیم‌کارت تا پایان خرداد ماه جاری فرصت دارند به امور مشترکین اپراتور خود مراجعه کنند و درصورت عدم مراجعه، تمامی سیم‌کارتهای این افراد از ابتدای تیرماه قطع می‌شود.

انتهای پیام

 

انتهای پیام

media.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

پاسخ به این نظر

Please enter your comment!
Please enter your name here